Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Harmonogram wyłączenia 3G w Orange


Zespół Nasz Orange
  • 3006
  • 11574
  • 64

Harmonogram wyłączenia 3G w Orange

Zaktualizowałem o październik i listopad 2024. Na mapie można sprawdzić tutaj: https://biuroprasowe.orange.pl/informacje-prasowe/lte-w-miejsce-technologii-3g-w-orange-plan-do-konc...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 88
  • 0

Harmonogram wyłączenia 3G w Orange

Wszystko fajnie, ale co z VoLTE na Motorolach (i wielu innych popularnych urządzeniach)?

W maju wygaśnie Koszalin, we wrześniu całe kujawsko-pomorskie. Telefony roczne lub dwuletnie "nie mają certyfikacji", mimo że do VoLTE są przystosowane (sprawdzane w T-Mobile i Playu!). Wszystko pięknie wygląda na papierze.

Czy Orange wyciągnęło jakieś wnioski po pierwszych wyłączeniach w okolicy Piły i Sieradza?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19190
  • 55403
  • 749

Harmonogram wyłączenia 3G w Orange

Za około miesiąc kolejne nadajniki zostaną wyłączone. Moje dalsze okolice planowane są za około dwa miesiące. Niedługo będzie wiec możliwość przekonania się, jak telefony będą działały bez 3G.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 702
  • 2658
  • 22

Harmonogram wyłączenia 3G w Orange

@ketrasaArtur 

U mnie plan na wrzesień, jednak telefon mam u konkurencji. Ciekawe natomiast czy od razy pasmo będzie wykorzystane pod LTE, teoretycznie MC888 pozwała na agregacje 5 pasma LTE + jednego 5G.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19190
  • 55403
  • 749

Harmonogram wyłączenia 3G w Orange

@Zeusek w październiku mają zostać wyłączone nadajniki w Siedlcach, więc blisko mnie i będę miał okazję sprawdzić, co ze zwolnionym pasmem. Teoretycznie Orange podaje informacje, że od razu będzie LTE 900 MHz. Czas pokaże, jak zostanie zagospodarowane zwolnione pasmo.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19190
  • 55403
  • 749

Harmonogram wyłączenia 3G w Orange

Informacja na stronie Orange o włączeniach 3G:

https://www.orange.pl/zobacz/wylaczamy-3g

 

Mapka wyłączenia 3G z datami i granicami powiatów:

https://www.orange.pl/medias/omni/lp/b2c/inne/5g/Mapa.pdf


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1694
  • 5886
  • 67

Harmonogram wyłączenia 3G w Orange

Całe szczęście na mapce jeszcze nie widzę swego powiatu w planach na 2024 rok.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19190
  • 55403
  • 749

Harmonogram wyłączenia 3G w Orange

@andrzej1441 mój powiat też jeszcze nie jest uwzględniony w planach na 2024 rok, ale siedlecki już jest, więc po sąsiedzku. Przynajmniej blisko będzie, aby sorawdzić funkcjonowanie po wyłączeniu 3G.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 702
  • 2658
  • 22

Harmonogram wyłączenia 3G w Orange

@ketrasaArtur 

Powiat Chojnicki jest widoczny czyli we wrześniu na pewno mnie to czeka.


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2589
  • 10699
  • 94

Harmonogram wyłączenia 3G w Orange

Jeśli chodzi o wyłaczenie 3G w mojej  gminie, w powiecie jeszcze nie zostało uwzględnione w planach 2024 roku. Nawet widzę, że cały województwo Śląskie jeszcze nie zostało uwględnione 🙂

Pozdrawiam 🙂