Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Film na temat wyłączenia 3G w Orange


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 522
  • 1879
  • 13

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

Mamusi kupiłem kiedyś Doro 6520, poręczny i prosty. Jak wyłączą 3G to 2G się zapcha i jakość rozmów będzie tragiczna. Co prawda sieć to Play ale przecież wszystkie sieci zamierzają wyłączyć 3G.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2386
  • 9892
  • 85

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

Przesyłam linka z  Biura Prasowego Orange na temat Wyłączeń 3G w kolejnych miastach:

Wyłączenie sieci 3G:

1)  nastąpi w okolicach Piły i  Sieradza  we wrześniu 2023 roku

2) wyłączenie sieci 3G będzie także okolicach Słupska i Koszalina w II kwartale 2024 roku

Więcej informacji w linku Biura Prasowego Orange https://biuroprasowe.orange.pl/blog/wylaczymy-3g-w-okolicach-slupska-i-koszalina/

Pozdrawiam 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10917
  • 64

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

Nowy webinar o wyłączeniu 3G:

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

2G zostaje i nie wiadomo kiedy i czy w ogóle będzie wyłączone.

 

Dodatkowo będzie jakby odnowione, bo 2G będzie działać na nowszych urządzeniach, które będą wymieniane na masztach. 

 

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 46
  • 111
  • 1

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

Kiedyś wyłączą ale 2G to M2M i roaming


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

Kiedyś może i tak, ale wyraźnie dali do zrozumienia, że zostaje. Nawet Voice ma się poprawić na 2G... Ciekawy jestem po wyłączeniu 3G ile będzie na 2G jak np moja Motorola G42 nie obsługuje VoLTE, a takich smartfonów jest cała masa. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2057
  • 11607
  • 52

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

Ja raczej wątpię że sieć 2G się zapcha, jak to niektórzy wyrokują, kiedyś było tylko 2G i słabo rozwinięte, mało nadajników BTS i nie było problemów z zestawieniem połączenia, więc teraz też nie będzie, tym bardziej że nie będzie korzystać z 2G połowa użytkowników w Orange, ja optymistycznie do tego podchodzę 😉


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

Zapchać się nie zapcha, to nie te czasy o sprzęt, ale ruch głosowy na pewno wzrośnie, dlatego, że część smartfonów nie jest wspierana w ramach VoLTE przez Orange. 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1443
  • 6253
  • 42

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

A kiedyś w czasach 2G kiedy były różne stawki w zależności czy połączenie realizujemy w godzinach szczytu wynikały z problemów z wydajnościa 2G na stacjach bazowych czy chodziło o core sieci? 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2057
  • 11607
  • 52

Film na temat wyłączenia 3G w Orange

@tolek na początku te stawki miały ograniczyć ruch w szczycie, ale jak 1800MHz pasmo wkroczyło i przybyło BTS w miastach, to operatorzy zarabiali i tyle, bo długo ten proceder trwał, pamiętam te czasy, było drogo poza pakietem minut, na prepaid mega drogo, koło 3 złotych Tak Tak miał połączenia i minutowe rozliczanie połączeń, potem chyba były 30 sekundowe, już nie pamiętam dokładnie, dawno to było, sms się głównie słało, lub sygnał by drugi na abonamencie oddzwonił.