Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dwa ostatnie domy na ulicy nie dostały światlowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Dwa ostatnie domy na ulicy nie dostały światlowodu

No nic. Szkoda, że tak to wygląda bo na mojej ulicy światlowód bedą miały osoby, które wiem że nie bedą z niego kożystać. Są to starsi ludzie, którym nie jest to potrzebne. Ledwo obsługują telefon komórkowy. Z kolei ludzie, którzy użerali się przez lata z internetem do 10mega a w praktyce 1-2 mega, którzy czekali na coś lepszego i chcieli by być klientami orange zostali pominięci.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Dwa ostatnie domy na ulicy nie dostały światlowodu

Ja mieszkam na dzikiej róży i tu w ogóle chyba nie planują nie stety...

 

Czy wysłałeś coś do uke ?


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Dwa ostatnie domy na ulicy nie dostały światlowodu

Część. Już nie jestem klientem Orange, więc musiałem założyć nowe konto żeby Ci odpowiedzieć. Nie licz na Orange. Będziesz czekał na światłowód do usranej śmierci. U mnie na ulicy kładli kable w styczniu i do tej pory nic. Ja już mam światłowód od Pana Cześka z Błonia. Pewnie słyszałeś o tym dostawcy. Cały proces podłączania mnie do internetu trwał 3 tygodnie od zgłoszenia chęci przeze mnie do podłączenia. Poszło bardzo sprawnie. Teraz mam 200 mega za 7 dych, a maksymalnie u nich możesz mieć chyba 600.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 83
  • 183
  • 1

Dwa ostatnie domy na ulicy nie dostały światlowodu

Jeżeli jesteś w miejscu gdzie masz opcje brania światłowodu od innego operatora, to nawet jakby orange z pocałowaniem w rękę chciało ci zainstalować, to po co się w to pakować?

W razie jakichkolwiek nietypowych problemów, nie ma szans się z nikim dogadać, tylko standard wysyłanie technika. W przypadku mniejszego operatora trafiasz normalnie na ludzi i można problem wytłumaczyć. Kwestie routingu, pingów, to już nie ma co nawet wspominać, u orange w tym temacie się nic nie uzyska, obchodzą ich tylko speedtesty.

Możesz czuć się szczęściarzem, że mieszkasz w miejscu gdzie jest alternatywa. Gdybym miał w swoim zasięgu operatora, który bierze 2x więcej od orange, za ułamek tych prędkości które oni oferują, to bym w życiu się nie wpakował w orange.. ale wyboru nie mam.

 

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Dwa ostatnie domy na ulicy nie dostały światlowodu

@Internet_popc  nie do konca jest tak jak mowisz ze maly operator to od zaraz Ci rozwiaze problem.
czesto slysze ze nawet nie mozna sie dodzwonic do tego swojego malego lokalnego operatora bo pracuje do 16ej od poniedz-piatek.
sa tez tacy ktorzy reaguja szybko.
generalnie roznie z tym bywa i nie ma zasady

skoro az tak źle Ci to zmien operatora 😜


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 83
  • 183
  • 1

Dwa ostatnie domy na ulicy nie dostały światlowodu


@PARANOJAnapisał(-a)

@Internet_popc  nie do konca jest tak jak mowisz ze maly operator to od zaraz Ci rozwiaze problem.
czesto slysze ze nawet nie mozna sie dodzwonic do tego swojego malego lokalnego operatora bo pracuje do 16ej od poniedz-piatek.
sa tez tacy ktorzy reaguja szybko.
generalnie roznie z tym bywa i nie ma zasady

skoro az tak źle Ci to zmien operatora 😜


chętnie bym zmienił ale nie mam na co

lte z limitami z zapchanego bts czy neostrada 10mb bez limitów która działa głownie w nocy

żadnej radiówki ani innego operatora w zasięgu