Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność usługi - Katowice

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Dostępność usługi - Katowice

Witam,

Przez ponad dwa lata miałem światłowód Orange, niestety po przeprowadzce usługa nie była dostępna pod nowym adresem i musiałem rozwiązać umowę.

Na infolinii mnie i sąsiadów informowano, że aktualnie usługa nie jest dostępna ale zanotowano, że jest taka potrzeba. Rejestrowaliśmy też kiedyś nasze adresy na Państwa stronie aby zgłosić potrzebę pociągnięcia kabla, niestety nigdy nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi.

Jest to 6 budynków w zabudowie szeregowej, wszyscy są chętni na Państwa usługi. Wystarczy podłączyć kabel do jednego budynku i będą mieli Państwo 6 pewnych klientów.

Adres budynków to: Katowice, ul. Orlików 12 / 12A / 14 / 14A / 16 / 16A - z tego co wiem to w najbliższej okolicy Państwa usługi są dostępne.

 

Bardzo proszę o weryfikację i ostateczną odpowiedź czy jest szansa na instalację Państwa usług stacjonarnych (internet (najlepiej światłowodowy) + tv)

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dostępność usługi - Katowice

@jarooo tu masz link do strony z wnioskiem:

https://www.orange.pl/view/sfh

 

Wcześniej było więcej informacji n temat światłowodu i deklaracji, obecnie po modernizacjach została tylko ta strona.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Dostępność usługi - Katowice

@jarooo 

 

Zawsze jest możliwość na instalację.Nikt na forum nie udzieli Ci odpowiedzi czy będzie czy nie będzie światłowodu w twoim budynku.Musisz kontaktować się z Biurem Obsługi Klienta (510-100-100) lub poprzez czat w aplikacji Mój Orange i zgłosić w formie zgłoszenia oficjalną chęć podłączenia światłowodu.Po weryfikacji otrzymasz oficjalne stanowisko firmy.Innej opcji nie ma.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Dostępność usługi - Katowice

Witam,

Dziękuję za odpowiedź, tak jak pisałem temat był zglaszany poprzez infolinię i nigdy nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi dlatego spróbowałem przez forum. Czat aktualnie nie działa, czy można to zgłosić na e-mail bok@orange.pl?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dostępność usługi - Katowice

@jarooo ten e-mail już nie działa od dawna.

 

https://www.orange.pl/view/sfh


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Dostępność usługi - Katowice

Ok dziękuję, czyli pozostaje tylko czat żeby pozostał ślad po moim zapytaniu?

Tylko że tam pewnie standardowo dowiem się że aktualnie usługa nie jest dostępna i że sprawdzą możliwość podlaczenia, a później nikt się już nie odezwie...

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność usługi - Katowice

@jarooo, rozmowy z czata można samemu zapisać i to działa.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Dostępność usługi - Katowice

@jarooo 

 

Pozostaje czat lub kontakt z BOK (510-100-100),

 

List : 

Orange Polska S.A.

ul. Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Dostępność usługi - Katowice

Tak jak myślałem, na czacie dowiedziałem się, że z ich poziomu nie są w stanie niczego sprawdzić (poza tą mapka z zasięgiem, która jest dostępna dla wszystkich) i powiedzieli ze mam pytać na infolinii. Na infolinii to samo i dowiedziałem się, że mogę złożyć wniosek przez jakiś formularz na stronie, którego nigdzie nie jestem w stanie znaleźć. Chyba jednak muszę dać sobie spokój z Orange... 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dostępność usługi - Katowice

@jarooo tu masz link do strony z wnioskiem:

https://www.orange.pl/view/sfh

 

Wcześniej było więcej informacji n temat światłowodu i deklaracji, obecnie po modernizacjach została tylko ta strona.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Dostępność usługi - Katowice

Dziękuję! nie potrafiłem tego znaleźć:)