Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność sieci LTE - Piaseczno, Gm. Wielgie, Powiat Lipno, Kujawsko pomorskie


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Dostępność sieci LTE - Piaseczno, Gm. Wielgie, Powiat Lipno, Kujawsko pomorskie

@Dman666 zakładam, że w niedługim czasie sieć Orange zacznie znowu fajnie funkcjonować. Obecnie trwa przygotowanie do uruchomienia 5G i wyłączenia 3G. U mnie też na wsi Orange się popsuł. Jak jeszcze na początku tego roku wyciągałem prędkości na poziomie 20-30 Mbit/s, to miesiąc temu wychodziło ledwo 2 Mbit/s. Obecnie jest zauważalna poprawa, ale prędkości nie przekraczają 15 Mbit/s. Są zauważalne zmiany w kraju, więc zakładam, że po tych przygotowaniach sieć Orange zostanie tak skonfigurowana, że przynajmniej powrócą prędkości z początku roku, może nawet będzie lepiej. U mnie na wsi 3 miesiące trwało poprawienie nadajnika.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 22
  • 0

Dostępność sieci LTE - Piaseczno, Gm. Wielgie, Powiat Lipno, Kujawsko pomorskie

@ketrasaArturnapisałeś "U mnie na wsi 3 miesiące trwało poprawienie nadajnika." - rozumiem, że "interweniowałeś" vel "popychałeś" temat żeby się polepszyło?🙃


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Dostępność sieci LTE - Piaseczno, Gm. Wielgie, Powiat Lipno, Kujawsko pomorskie

@Dman666 wielokrotnie zgłoszenia techniczne, reklamacje. Nie jest jeszcze to co było na początku roku, ale chociaż ponad 10 Mbit/s już jest. Przy SIM jej mam odczyty z pieca i inwertera. Wcześniej nawet przez 3 dni nie mogłem odczytać parametrów.