Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność Orange Światłowód w miejscowości Brzeg Dolny, w Województwie Dolnośląskim


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Dostępność Orange Światłowód w miejscowości Brzeg Dolny, w Województwie Dolnośląskim

Witam wszystkich,

Chciałbym zapytać czy ktoś mógłby udzielić mi informacji na temat tego czy w ramach projektu „Wrocławski i Wrocław” Orange Światłowód będzie dostępny w miejscowości Brzeg Dolny, w Województwie Dolnośląskim, na ulicy Juliusza Słowackiego, dla mieszkań na tej ulicy? Pytam o to, gdyż na liście miejscowości, w których ten projekt ma być realizowany, znajduje się miejscowość Brzeg Dolny, ale samej tej ulicy na tej liście nie ma. Jeśli miałby on być dostępny, to chciałbym także zapytać czy wiadomo już jakie byłyby oferowane prędkości tego światłowodu (np. 300Mb/s, czy też nawet 1Gb/s)?

Pozdrawiam

 

______________

* Temat przeniesiony z Szukam oferty / Zakup nowej oferty - moderator Bartłomiej

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19231
  • 55600
  • 754

Dostępność Orange Światłowód w miejscowości Brzeg Dolny, w Województwie Dolnośląskim

@viper_88 na stronach UKE znalazłem tylko takie informacje, jak w załączniku.

 

Z projektu POPC nic nie ma dostępnego na stronie UKE w podanej lokalizacji.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Dostępność Orange Światłowód w miejscowości Brzeg Dolny, w Województwie Dolnośląskim

Witam,

 

Dziękuję za odpowiedź, gdyż w wykazie pobranym ze strony Orange (dodanym do tej odpowiedzi jako załącznik), ta konkretna ulica nie widnieje, ale według tego, co widzę w załączniku, który pobrałem z odpowiedzi, widzę że ta ulica jest brana pod uwagę. Czy mogę zapytać na jakiej konkretnie podstronie UKE możliwe jest sprawdzenie takich informacji, tak, abym mógł sprawdzić konkretny adres?

 

Pozdrawiam


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19231
  • 55600
  • 754

Dostępność Orange Światłowód w miejscowości Brzeg Dolny, w Województwie Dolnośląskim

@viper_88 sprawdzam na stronie UKE po przez wyszukiwarkę:

https://wyszukiwarka.uke.gov.pl/


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Dostępność Orange Światłowód w miejscowości Brzeg Dolny, w Województwie Dolnośląskim

Dziękuję za odpowiedź,


Próbowałem zrobić takie wyszukiwanie sam, żeby zobaczyć jaki będzie rezultat. Przyglądając się kryteriom wyszukiwania (poza medium, którego to wyszukiwanie dotyczyło, dla którego wybrałem „Światłowód”), pozostawiłem je jako najbardziej ogólne z możliwych (wybierając dla każdego opcję „Wszystkie”) i wybierając największy promień odległości z tych możliwych do wyboru, czyli 6 km, zauważyłem, że podstawowe różnice między raportem wygenerowanym przez ciebie, a tym wygenerowanym przeze mnie, są takie, że twój raport dotyczy wyłącznie węzłów (nie wskazując, których dostawców usług internetowych dotyczy), podczas gdy mój raport dotyczy także usług i wymienia z nazwy dwóch konkretnych dostawców Internetu wśród których nie ma akurat Orange. Czy w związku z tym dobrze rozumiem, że dotycząc także usług, mój raport wskazuje dostawców usług internetowych znajdujących się bezpośrednio w samym Brzegu Dolnym, podczas gdy twój dotyczy tych, których sygnał jest w jakiś sposób doprowadzony?


P.S. Zrzut ekranu z mojego raportu znajduje się w załączniku


Raport01.jpg