Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu

ROZWIĄZANE
Highlighted

Poziom 18, Komentator
  • 341
  • 503
  • 0

Dostępność światłowodu

@misiegg  i tu może być problem z sąsiadami... wiele osób z pewnych powodów nie chce lub nie może tego wypełnić a światłowód by przygarnęli albo dom np jest na syna/córkę zapisany a Ci są za granicą - formularz ten może wypełnić podobno tylko osoba będąca właścicielem posiadłości

@mariuszsal  na stronie UKE są takie informacje, ale jak ja pytam wykonawcę (Orange) to mi mówią, że na bieżąco będą informować...jak ponawiam pytanie to mam wrażenie, że odpowiada mi automat a nie człowiek. Szczerze to już wolę jakby mi napisali - w przeciągu 2 czy iluś tam lat nie przewidujemy prac a nie ciągłe zbywanie...
co do danych procentowych to UKE mi powiedziało że jeśli mają umowę z UKE podpisaną to muszą się w terminie wywiązać bo inaczej kary lecą... - info z delegatury w Siemianowicach Śląskich

Highlighted

Poziom 20, Pasjonat
  • 194
  • 655
  • 4

Dostępność światłowodu

No tak jest, też mnie zbywali od kilku lat, ba nawet mieli robić kilka razy światłowód, chodzili po domach, pytali, ulotki etc. Pomyśl sobie jak się poczułem jak czekałem te 3 lata po roznoszeniu ulotek na ten światłowód 😉

Highlighted

Poziom 18, Komentator
  • 83
  • 77
  • 0

Dostępność światłowodu

Jaki region? (Miasto/gmina). 
UKE nie jest instytucją odpowiedzialną za POPC. Masz to na piśmie od nich? 

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu

Chyba do wyjątków należy dzwonienie do klienta, kiedy ten chce zrezygnować z internetu. Są alternatywne możliwości od innych dostawców, np. światełko 100Mb/s za niecałe 50 zł. Da się? Nie potrafię zrozumieć, dlaczego pakiety są drogie. Kiedyś wypełniałem ankietę od innych operatorów, gdzie propozycje pakietów były w rozsądnych granicach. Klient potrafi kalkulować, więc proklienckie podejście byłoby wskazane.