Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu w systemie sprzedażowym a fizyczne przyłączenie / sąsiad

ROZWIĄZANE

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2666
  • 9722
  • 49

Dostępność światłowodu w systemie sprzedażowym a fizyczne przyłączenie / sąsiad

@egzorcysta To co Ci powiedzieli to bardziej taki skrót myślowy. Przyjdą Ci wiercić do domu pod warunkiem, że prędzej przewieszą kabel od słupa do domu. Jeśli kabel będzie musiał przebiegać na działką sąsiada to wymagana jest jego pisemna zgoda. Bez tego wszelkie działania będą nielegalne. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2072
  • 5739
  • 194

Dostępność światłowodu w systemie sprzedażowym a fizyczne przyłączenie / sąsiad


@mardernapisał(-a)

@egzorcysta To co Ci powiedzieli to bardziej taki skrót myślowy. Przyjdą Ci wiercić do domu pod warunkiem, że prędzej przewieszą kabel od słupa do domu. Jeśli kabel będzie musiał przebiegać na działką sąsiada to wymagana jest jego pisemna zgoda. Bez tego wszelkie działania będą nielegalne. 


Dobrze mówisz. Jeśli sąsiad nie wyrazi zgody to nic nie pomoże, adres taki może być nawet wycofany z listy uznanych jako istniejące możliwości techniczne dla światłowodu, lub pominięty.

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu w systemie sprzedażowym a fizyczne przyłączenie / sąsiad

@egzorcysta - oczywiście, że w ramach wzajemnych dobrych relacji miedzy sąsiedzkich wręcz NALEŻY pójść i "przegadać" [a najlepiej oprzeć o bufet] ten temat z sąsiadem...

 

Jakżeby można inaczej...??? 😉

 

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 85
  • 186
  • 1

Dostępność światłowodu w systemie sprzedażowym a fizyczne przyłączenie / sąsiad

@Anonim 

 

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu w systemie sprzedażowym a fizyczne przyłączenie / sąsiad

@egzorcysta Czasami należy pomóc operatorowi, jak się chce mieć "światełko" w domku i fajny, szybki Internet. 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 121
  • 184
  • 3

Dostępność światłowodu w systemie sprzedażowym a fizyczne przyłączenie / sąsiad

W moim przypadku było tak - ze słupa na mojej działce światełko poszło do 3 sąsiadów - nikt nie pytał o zgodę - po wizycie w salonie O okazało się ze nie ma światłowodu na mojej ulicy ! Tylko że ktoś źle opisał działkę - ponieważ słup stoi na działce na której mam działalność a mieszkam działkę obok w skrócie tzw LU. Miła pani wykonała kilka telefonów - odczekałem  około godzinę i okazało się ze jednak światełko będzie. Także czekajcie szukajcie a bedzie Wam dane! A najlepiej pytajcie panów z Axians - oni maja sprawdzone info - u mnie jak zawisli na słupie to za kwartał był światłowód.