Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowód


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Dostępność światłowód

Witam, chciałbym dowiedzieć się kiedy można spodziewać się dostępności światłowodu w miejscowości Golub-Dobrzyń 87-400 na mapce pokazuje 2 punkty, budynek obok mnie, ale nie ma możliwości podłączenia tak mi konsultant przekazał na infolinii. Konkurencji praktycznie żadnej, całe miasto trzyma Vectra, a ludzie nie mają alternatywy. Proszę o informację czy w najbliższym czasie można spodziewać się większej dostępności Państwa usług jeżeli chodzi o internet światłowodowy no i drugie pytanie dlaczego jak budynek obok ma możliwość/jest podpięty do sieci to kolejny juz nie może? 

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Dostępność światłowód

@seba183 jeżeli to jest infrastruktura realizowana przez operatora, to może się udać podłączyć, ale jak z programu POPC i nie ma Twojego adresu uwzględnionego, to raczej mało prawdopodobne, aby podłączyć światłowód. Trzeba by było zmieniać projekt, a podłączenia poza projektem może wiązać się z karami dla wykonawcy.

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowód

Według mapy UKE (https://wyszukiwarka.uke.gov.pl/) NEXERA zbuduje sieć dla kilkudziesięciu adresów w w/w miejscowości jeśli chodzi o POPC

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Dostępność światłowód

@Anonim Na komórce coś mi nie śmiga ta strona. Jest tam data jakas przybliżona kiedy można spodziewać się? Adres dokładny to blok przy ul. Katarzyńskiej 7

@ketrasaArtur idzie tego się jakoś dowiedzieć? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Dostępność światłowód

@seba183 jak podał @Anonim NEXERA będzie realizowała projekt, więc wątpię, aby Orange inwestował własne środki w tej okolicy.

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowód

Na ulicy ul. Katarzyńskiej nie ma planów rozbudowy POPC

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Dostępność światłowód

Czyli lipka, po tym adresem o Orange mogę zapomnieć, szkoda. Vectra pewnie podepnie się tylko oni dzielą to jakoś dziwnie na kilka osób więc samemu nie użytkuje się tak jakby.. Ten projekt ma jakieś ramy czasowe kiedy będą ruszać z tym?