Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dom daleko do słupka?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1274
  • 3052
  • 31

Dom daleko do słupka?


@mardernapisał(-a)

@Fade1224 już pisaliśmy wcześniej. Wykop na 50-70 cm głębokości, szerokość szpadla. Ułożenie rury RHDPE wystarczy fi22 z pilotem w środku. Zresztą jak gość jest monterem to nie trzeba mu tłumaczyć. 


wszystko ładnie pięknie ale jeżeli @Fade1224 robiłby to na swojej ziemi. w tym przypadku tak  nie jest i narażasz go na koszty i inne ewentualne nieprzyjemności.
to nie miedz gdzie robiło się co chciało i jak chciało 😋


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2515
  • 9018
  • 45

Dom daleko do słupka?

@PARANOJA to niech pogada z wójtem czy może. Z mapy wynika że to jakaś szutrowa droga albo bardziej zjazd do jego posesji.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1274
  • 3052
  • 31

Dom daleko do słupka?


@mardernapisał(-a)

@PARANOJA to niech pogada z wójtem czy może. Z mapy wynika że to jakaś szutrowa droga albo bardziej zjazd do jego posesji.


Równie dobrze mogłeś napisac aby udał się od razu z tematem do proboszcza 😂

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 73
  • 190
  • 0

Dom daleko do słupka?

akurat z wójtową mam dobre kontakty i nie będzie z tym problemu ale gdzie to zgłosic jak nawet wykopie ten rów i wkopie ten peszel 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1274
  • 3052
  • 31

Dom daleko do słupka?


@Fade1224napisał(-a)

akurat z wójtową mam dobre kontakty i nie będzie z tym problemu ale gdzie to zgłosic jak nawet wykopie ten rów i wkopie ten peszel 


do kogoś kto Ci ten kabel zewidencjuje w orange haha
napisz do cppc zapytanie kiedy i czy orange w ramach popc podlaczy Twoj adres


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2515
  • 9018
  • 45

Dom daleko do słupka?


@Fade1224napisał(-a)

akurat z wójtową mam dobre kontakty i nie będzie z tym problemu ale gdzie to zgłosic jak nawet wykopie ten rów i wkopie ten peszel 


I to jest właśnie problem bo nie masz 100% gwarancji że Orange Cię podłączy nawet jak to wykopiesz. Co do zgłoszenia to normalnie na infolinii z wyraźną adnotacją dla montera że przyłącze jest już wykonane. Jeśli konsultant nie będzie chciał przyjąć zlecenia to pozostanie Ci pisanie do Skierniewic lub POPC jeśli to nie była inwestycja własna Orange.