Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Darmowe przyspieszenie internetu z 20 MB do 80.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

Darmowe przyspieszenie internetu z 20 MB do 80.

Więc tak, dostałem na poczatku sierpnia list o rozbudowaniu sieci i możliwości darmowego przyspieszenia internetu z 20 MB do 80 MB. I tu jest problem, byłem w salonie z osobą decyzyjną do tej pory chyba 3-4 razy i za każdym razem był problem z umową i brakiem możliwości przyspieszenia. Chodziło o jakieś "zewnętrzne" blokowanie sygnału itp. Z salonu informacja że beda starali sie to wyprosotwać i od przeszło 2 tygodni zero odzweu z ich strony. Czy da się to jakoś załatwić, że tak powiem wyżej w strukturze, ponieważ denerwuję to iż należy mi się szybszy internet juz od prawie 2 miesięcy ale z powodu ich problemów w systemie nie ma możliwości wydania mi nowego routera 2.0 i załatwienia tego wszystkiego jak trza. Co niby dalej z tym robić ?

5 ODPOW. 5

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Darmowe przyspieszenie internetu z 20 MB do 80.

@SpeedfanMr  Zmiany umowy nie powinno być, po prostu powinieneś dostać router Funbox 2.0 i wpiąć go do gniazdka. Centrala sama wykryje modem i przełączy się na VDSL.

Co do problemów w systemach Orange, to nie jest to temat na forum. Żeby to załatwić "wyżej" to tak jak wspomniałeś kierownik salonu myślę, że może.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

Darmowe przyspieszenie internetu z 20 MB do 80.

Były wizyty w salonie i one też nic nie dały. Wydanie funboxa 2.0 w dzierżawę nie nastąpi bo system informatyczny nie przepuszcza opcji wymiany czy coś tam, i tak trwa impas i nawet nie wiadomo czy kiedykolwiek ten błąd może byc naprawiony, i ten cyrk trwa juz 2 miesiące.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 12
  • 0

Darmowe przyspieszenie internetu z 20 MB do 80.

Rozwiazaniem jest kupno swojego routera z vDSL, jednak musza Ci wlaczyc to w centrali i odblokowac szybkosc na serwerze.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Darmowe przyspieszenie internetu z 20 MB do 80.

 @SpeedfanMr A próbowałeś telefonicznie lub na czacie dogadania się ? czasem z zwykłe partnerskie salony mają problem a na infolinii udaje  się  , i może da numer wymiany modemu na 2.0 warto spróbować 🙂


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

Darmowe przyspieszenie internetu z 20 MB do 80.

Czat odsyła na infolinie, infolinia coś tam zrobiła, sms przyszedł ze jest załatwione, fb 2.0 do odebrania w najblizszym salonie, ale wizyta tego samego dnia nic nie załatwiła, kobiety w salonie nic nie mogą z tym zrobic, podczas wydzierżawienia routera wyskakuje błąd i tak trwa już to 2 miesiące, błąd gdzies tam w systemie, dzwoniły, mejlowały z tą sprawą gdzies, nic to nie daje, zero odzewu, Jesli da radę tak jak napisał @Wojtek1000 to nie bede czekal na ich łaskę, same kobiety z salonu nie mają pojecia ile to moze trwac i czy w ogole to bedzie naprawione.