Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy jest możliwość dołączenia adresu do listy POPC?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Czy jest możliwość dołączenia adresu do listy POPC?

Witam. Ostatnio dowiedziałem się, że w miejscowości w której mieszkam ma być przeprowadzany projekt POPC i z tego co widziałem na mapach to niestety najbliższy adres gdzie będzie to realizowane znajduje się jakieś 500 metrów od mojego domu. Jest możliwość, żeby i u mnie zostało to zainstalowane? Podobno można zgłosić w gminie, że adres zamieszkania znajduje się w białej plamie. Miejscowość Dębowa Łęka Powiat Wschowski.

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Czy jest możliwość dołączenia adresu do listy POPC?

Jedyna znana forma działania w sprawie przyspieszenia instalacji światłowodu w danej lokalizacji to zgłaszanie punktu przez każdego mieszkańca z Twojej okolicy poprzez wypelnienie i wyslanie formularza na specjalnej stronie Orange: 

https://www.orange.pl/view/sfh

 Jeśli w Twojej okolicy zostanie zarejestrowanych wiele punktów, Orange zapewne rozważy przyspieszenie inwestycji w Twojej okolicy i weźmie pod uwagę zgłoszone zapotrzebowanie na światłowód. Wszystko zostało opisane na stronie, do której link podałem powyżej.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Czy jest możliwość dołączenia adresu do listy POPC?

Jeśli twój dom był zbudowany zanim rozpoczął się projekt to szanse są iluzoryczne, ale nie zerowe. Najlepiej znaleźć człowieka z orange z imieniem i nazwiskiem który odpowiada za twój rejon i z nim spokojnie i rzeczowo porozmawiać. Jeśli będzie rozgarnięty, to szansa rośnie. Może się uda, ale tu trzeba by być dużym optymistą.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Czy jest możliwość dołączenia adresu do listy POPC?

@Malbor oczywiscie przy wiekszej liczbie chetnych mieszkancow warto zainteresowac tym faktem gmine, radnych itp. Powinni cos zadziałać w tej sprawie


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3044
  • 31

Czy jest możliwość dołączenia adresu do listy POPC?


@spironapisał(-a)

Jeśli twój dom był zbudowany zanim rozpoczął się projekt to szanse są iluzoryczne, ale nie zerowe. Najlepiej znaleźć człowieka z orange z imieniem i nazwiskiem który odpowiada za twój rejon i z nim spokojnie i rzeczowo porozmawiać. Jeśli będzie rozgarnięty, to szansa rośnie. Może się uda, ale tu trzeba by być dużym optymistą.


na 99% takiego czlowieka nie znajdziesz 😉