Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy jeśli jestem białym punktem będę miał światłowód


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Czy jeśli jestem białym punktem będę miał światłowód

Witam

 

 

Od razu zaznaczam, że nie jestem obeznany i nie rozumiem niektórych pojęć. Przechodząc do tematu, bardzo mi zależy aby w domu mieć internet światłowodowy natomiast nie wiem czy będę go posiadał na różnych mapach dostępności światłowodów mojego domu nie ma, ponieważ wybudowałem się 4 lata temu, lecz ostatnio zobaczyłem na stronie CPPC taki tytuł:Nabór wniosków POPC 1.1 drugi konkurs i zobaczyłem, że mój dom jest białym punktem czy to znaczy, że będę miał internet światłowodowy ?

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Czy jeśli jestem białym punktem będę miał światłowód

@filus1235 witaj! Twoj adres znajduje sie zapewne na liscie dodatkowych bialych punktow adresowych.

Udostępnione białe punkty adresowe stanowią uzupełnienie listy punktów wskazanych w dokumentacji konkursowej i traktowane są jako dodatkowe punkty adresowe, co oznacza, że nie mogą być wykorzystane do wykonania minimalnego zobowiązania pokryciowego (lista białych punktów podstawowych pozostaje niezmieniona). W przypadku chęci wymiany dodatkowych punktów adresowych w ramach dozwolonego limitu, Beneficjenci w wyniku aktualizacji, mają możliwość wskazania adresów udostępnionych w dniu dzisiejszym.

Źródło

https://cppc.gov.pl/po-polska-cyfrowa/po-pc-i-os/dzialania-1-1-wyeliminowanie-terytorialnych-roznic-...

 

Oznacza to ze beneficjent czyli np. Orange moze ale nie musi brac tych dodatkowych punktow pod uwage przy realizacji projektu. Sam fakt ze adres widnieje gdzies w papierach jest sygnalem ze predzej czy pozniej bedzie on podlaczony do swiatlowodu. Pozostaje czekac na rozwoj wydarzen. 😀


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Czy jeśli jestem białym punktem będę miał światłowód

Ok rozumiem, a czy teraz mogę się teraz dowiedzieć czy oni chcą u mnie zrobić światłowód teraz?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Czy jeśli jestem białym punktem będę miał światłowód

Mysle ze jeszcze jest za wczesnie na to i nikt Ci takich informacji nie udzieli.