Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy istnieje jeszcze możliwość dołączenia do POPC?

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Czy istnieje jeszcze możliwość dołączenia do POPC?

Cześć, Dzisiaj dzwoniłem na infolinie orange aby dowiedzieć się o dostępności usług dla lokalizacji mojego domu. Niestety miła pani powiedziała że nie ma innej możliwości niż LTE. Poza tym poinformowała mnie że adresy wokół mnie są dołączone do POPC_2. Radziła aby się przejść do urzędu gminy lub salonu orange.

Po przeszukaniu całego internetu stron o POPC wydaje mi się ze nabór i wysyłanie wniosków jest już zakończone. Stąd to pytanie czy da się coś z tym zrobić.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Czy istnieje jeszcze możliwość dołączenia do POPC?

@Flamel  Witam zawsze możesz  wypełnić Deklarację .

 

Pod tym linkiem masz informacje oraz wniosek o podłączenie światłowodu:

https://www.orange.pl/view/sfh

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Czy istnieje jeszcze możliwość dołączenia do POPC?

@Flamel  Witam zawsze możesz  wypełnić Deklarację .

 

Pod tym linkiem masz informacje oraz wniosek o podłączenie światłowodu:

https://www.orange.pl/view/sfh


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Czy istnieje jeszcze możliwość dołączenia do POPC?

Dziękuje bardzo 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Czy istnieje jeszcze możliwość dołączenia do POPC?

@Flamel Miło że mogliśmy pomóc coś doradzić . 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Czy istnieje jeszcze możliwość dołączenia do POPC?

Powodzenia życzę. Ja z tym się 8 lat już bujam bez skutku...


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 5
  • 0

Czy istnieje jeszcze możliwość dołączenia do POPC?

To prawda. Do mojej miejscowości również został dociągniety światłowód z POPC i to w centralnym punkcie małej miejscowości i nawet zebrałem ponad 20 deklaracji od sąsiadów (z czego około 6 to byli klienci biznesowi chętni do podłączenia). Po czym Orange stwierdził, że nie ma żadnych planów rozbudowy.


Tak więc te śmieszne deklaracje chęci przyłączenia do światłowodu to jedna wielka ściema - skoro Orange ma gdzieś/nie jest zainteresowany przyłączeniem dużej grupy osób (w tym klientów biznesowych, którzy może i nawet byli by w stanie ponieść część kosztów przyłączenia tego internetu i podpisać umowę nie na 24 miesiące, a nawet na dłuższy okres) to tym bardziej nie będzie zainteresowany podłączeniem pojedyńczego gospodarstwa - taka niestety smutna prawda...


A te punkty adresowe z "białymi plamami" to chyba były brane z czasów prehistorycznych (bo widziałem zdjęcia w internecie miejsc, gdzie światłowód był dociągniety z POPC do działki starego/opuszczonego budynku, z którego i tak nikt nie skorzysta... Zamiast doprowadzać łącze światłowodowe do chętnych osób, którzy by generowali zysk...


No ale widocznie logika, która się kieruje Orange jest mało zrozumiała...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 92
  • 120
  • 0

Czy istnieje jeszcze możliwość dołączenia do POPC?

Tu to jest brak kompletny logiki, UKE mi stwierdziło że mój adres 2014-2015 nie istniał, jak chata za niemca wybudowana, przyłącze gazowe w latach 90 robione i wbite geodezje, kanaliza robiona w 2007 roku, i nagle dom magicznie wyparował w 2014-2015, po czym znowu się pojawił xD, może jak się Komisja europejska dowie lub OLAF jakie wały się przy tym projekcie odwalają, to wtedy podejrzewam  magicznie pojawi się osoba decyzyjna w orange 😄