Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy Orange też wyłączy MMS-y? Trend jest powoli widoczny.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 526
  • 1217
  • 2

Czy Orange też wyłączy MMS-y? Trend jest powoli widoczny.

tylko ze w sumie MTR dla glosowych ujednolicono w UE.

Powiedzialbym ze maja inne ARPU.

Czy oszczednosci z likwidacji MMS sa nie wiem jak wielkie.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11376
  • 51

Czy Orange też wyłączy MMS-y? Trend jest powoli widoczny.

Widocznie było niskie zapotrzebowanie na MMS i je zlikwidowano 😎

Francja czy Niemcy to odmienny rynek, tam mało kto SMS nawet używa, tylko rozmowy są ważne, LTE czy 5G mało kto się zainteresuje, jedynie młodzi 😃

Znam to z autopsji, to mnie dziwi mocno, bo gro klientów bogata, jednak unika jak ognia nowinek technicznych, pewnie wolą w auta i domy kasę pakować, niż telekomunikację 😎


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1437
  • 6227
  • 42

Czy Orange też wyłączy MMS-y? Trend jest powoli widoczny.

Ale w abonamencie nie mogą wyłączyć od tak MMSów? Tzn mogą ale z możliwością zerwania umowy bez kary? 

MMS jest przydatny nie tylko do zdjęć ale też do długiego tekstu który przekracza 6 SMSów. 

Ogólnie ja bym zostawił tę technologię na naszym rynku bo MMSy wysyłam (płacę za nie prawie 50 gr niezależnie czy w sieci czy poza sieć). 🙂 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Czy Orange też wyłączy MMS-y? Trend jest powoli widoczny.

@tolek podejrzewam, że jeśli by była decyzja o usunięciu MMS-ów, to w przeciągu dwóch lat da się sprawę załatwiać, po przez zmianę regulaminu przy podpisywaniu nowej umowy lub przedłużeniu. Operatorzy nauczeni doświadczeniem od tak nie dokonają zmian, aby można było zerwać umowę.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1437
  • 6227
  • 42

Czy Orange też wyłączy MMS-y? Trend jest powoli widoczny.

@ketrasaArtur czyli będzie to dość długotrwały proces.

Jeszcze zastanawiam się nad tym że Orange ma kilka platform bilingowych więc wydaje się że że refaktor takiej usługi jak MMS może być trochę trudniejszy niż się wydaje. Z tego co się orientuje to prepaid, postpaid, Nju i Flex to osobne systemy. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Czy Orange też wyłączy MMS-y? Trend jest powoli widoczny.


@ketrasaArturnapisał(-a)

@impetiginisatio mi nie przeszkadza brak MMS-ów. Nie korzystam z nich. Jak już muszę wysłać fotkę, to wolę skorzystać z komunikatora lub e-maila. Przynajmniej lepsza jakość i większy plik można załączyć, niż w MMS-ie. Dla mnie mogą wyłączać i niech ceny pakietów zostaną obniżone po wyłączeniu MMS-ów.


dokładnie @ketrasaArtur ma rację


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Czy Orange też wyłączy MMS-y? Trend jest powoli widoczny.

Jeżeli już nawet zdecydują na na taki krok to zgaduje, że będzie tak iż odpisując umowę od danego momentu nie będzie tego w ofercie. A ci co mają trwające umowy mogą zrezygnować bez kary. 

 

Ja osobiście z MMSów nie korzystam. Już nawet mojej babci wysyłam na Whatsapp. 

 

Chodź coś podskórnie czuje, że raczej szybko się na taki krok nie zdecydują.  Oczywiście czas pokaże.