Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Cyber Tarcza kontra nadużycia związane z koronawirusem

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Cyber Tarcza kontra nadużycia związane z koronawirusem

Ze względu na obecną sytuację, są wśród nas osoby, które w tak niesprzyjających warunkach próbują nas oszukać i wyciągnąć nasze pieniądze. Warto na ten temat przeczytać garść infirmacji zamieszczonej na stronie Blog Orange:

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/koronawirus-bronia-cyberprzestepcow/

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Cyber Tarcza kontra nadużycia związane z koronawirusem

Takie tematy można serwować codziennie, ale ja sensu nie widzę, era zaawansowanych usług i telefonów, jak ktoś tego nie ogarnia, to prosty telefon i tylko dzwonić, bez śledzenia nowych sztuczek cwaniaków się też obywam, unikam trefnych aplikacji, SMS z linkami i niewiadomego pochodzenia z marszu kasuję, tak samo na PC, poczta i strony pod ochroną Antywirusa i mojej ostrej selekcji, bez tego użytkownik bezbronny jak niemowlak, niestety gro jest beztroskie tak używając telefonów jak i komputerów, żadne artykuły tego nie zmienią, bo czytają je tylko ci świadomi użytkownicy 😎

 

 

______________

*Usunięta treść niezgodna z zasaadami społeczności - moderator Wojciech.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Cyber Tarcza kontra nadużycia związane z koronawirusem

@ketrasaArtur bez wzgedu na sytuacje polityczna, epidemiologiczna czy gospodarcza takie szumowiny zawsze beda probowaly dorobic sie na czyjejs krzywdzie lub niewiedzy. 

Anonim

Nie dotyczy

Cyber Tarcza kontra nadużycia związane z koronawirusem

Takie tematy można serwować codziennie, ale ja sensu nie widzę, era zaawansowanych usług i telefonów, jak ktoś tego nie ogarnia, to prosty telefon i tylko dzwonić, bez śledzenia nowych sztuczek cwaniaków się też obywam, unikam trefnych aplikacji, SMS z linkami i niewiadomego pochodzenia z marszu kasuję, tak samo na PC, poczta i strony pod ochroną Antywirusa i mojej ostrej selekcji, bez tego użytkownik bezbronny jak niemowlak, niestety gro jest beztroskie tak używając telefonów jak i komputerów, żadne artykuły tego nie zmienią, bo czytają je tylko ci świadomi użytkownicy 😎

 

 

______________

*Usunięta treść niezgodna z zasaadami społeczności - moderator Wojciech.