Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Chojnicki Orange Światłowód

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 83
  • 183
  • 1

Chojnicki Orange Światłowód

@marder

ja mogę się wypowiedzieć na przykładzie gminy w której jestem, i jak najbardziej da się z poziomu samorządu wpłynąć na tą kolejność. Były wybory samorządowe, radni w niektórych okolicznych wioskach załatwiali, nawet to szło przez posłów z tego co się dowiadywałem, i światło już mają, mimo że wymagało ciągnięcia przez kilka wiosek w których nikogo nie podłączyli, a w miejscu gdzie załatwili jest kilkaset adresów podpiętych. Teraz miejscowości na trasie tego światłowodu są w planach ale do końca 2023.

Oni absolutnie nie patrzą na to żeby podłączyć najpierw miejsca gdzie jest najwięcej abonentów,mógłbym wyliczać liczne przykłady z gminy czy powiatu w którym mieszkam, potwierdzające tą tezę.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2506
  • 9006
  • 45

Chojnicki Orange Światłowód


@Internet_popcnapisał(-a)

Oni absolutnie nie patrzą na to żeby podłączyć najpierw miejsca gdzie jest najwięcej abonentów,mógłbym wyliczać liczne przykłady z gminy czy powiatu w którym mieszkam, potwierdzające tą tezę.


Gdyby tak było jak piszesz to Orange nie podłączałby w pierwszej kolejności dużych miast. Do dziś klienci atakują że nic się nie dzieje na obrzeżach miast i na terenach domków jednorodzinnych. Wioski głównie idą z POPC to tam kolejność może być różna bo wszędzie są tereny słabo zurbanizowane.  


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 83
  • 183
  • 1

Chojnicki Orange Światłowód

Nie mówię że to reguła, w mojej gminie np. nie ma dużych miast, i kolejność nie ma korelacji z opłacalnością.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 1

Chojnicki Orange Światłowód

Jeśli ktoś dalej interesuje się tematem to CPPC zaktualizowało mapy. W Chojnicach w najbliższych latach, jak dobrze się orientuje to do 2023r., zostanie zrealizowanych kilkanaście pojedynczych punktów adresowych. Koniec marzeń 😐 Inwestycje będą za to w okolicznych wioskach jak chociażby Nieżywięć, Nieżychowice, Angowice, Pawłowo czy Chojniczki. Zdecydowana większość punktów adresowych w Chojniczkach została już wykonana 😉
Cała mapa: https://capap.gugik.gov.pl/mapa/cppc/CPPC-internet/