Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak zasięgu w całej miejscowości


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Brak zasięgu w całej miejscowości

Witam w miejscowości 42-86 Koszęcin od kilku tygodni jest prawie całkowity brak zasięgu podczas dzwonienia i wysyłania sms (przeprowadzenie normalnej rozmowy równa się z cudem). Problem nie tyczy się tylko mojego numeru czy telefonu - wystarczy wyjechać z Koszęcina i wszystko działa prawidłowo. Rozmawiałem z wieloma osobami z Koszęcina i też mają z tym ogromny problem, sam mam 3 nr telefonu z orange i w każdym występuje ten sam problem. Czy wystąpiła jakaś usterka? I kiedy zasięg zostanie przywrócony? 

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Brak zasięgu w całej miejscowości

@djjanik zadzwon na infolinie lub na czacie zrob zgloszenie o problemie. Powinni Ci udzielic informacji czy jest jakas awaria

 https://www.orange.pl/view/kontakt


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Brak zasięgu w całej miejscowości

dzwoniłem i się dowiedziałem że zostanie to sprawdzone i nic dalej się z tym nie robi


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Brak zasięgu w całej miejscowości

@djjanik może wustąpić kilka przyczyn takiego stanu nadajników i trudności z nawiązaniem połączeń. Stawiam na duże obciążenie nadajników w Twojej miejscowości lub zakłócenia. Taka sytuacja w mojej lokalizacji też występowała, ale nadajniki zostały zmodernizowane i sytuacja się poprawiła.

 

Najlepiej jak na infolinii: 510 100 100 lub na czacie jak najwięcej osób da znać o usterce w danej lokalizacji, to będzie szybsze sprawdzenie i ewentualne poprawienie działania nadajników.