Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak zasięgu - Biała Piska/Pisz


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Brak zasięgu - Biała Piska/Pisz

Od dłuższego czasu w czasie rozmowy przez komórkę są problemy z jakością dźwięku. Czasami przez zakłócenia nie można zrozumieć drugiego rozmówcy.

A dzisiaj jest kolejny dzień, kiedy nie mogę dodzwonić się na żaden numer z w/w rejonu. Obydwa telefony nie mają zasięgu, a gdy na chwilę się człowiek dodzwoni, to albo zaraz rozłączy, albo przez ciągłe przerywanie nie da się nic zrozumieć.

Proszę o sprawdzenie co tam się dzieje i podanie gdzie mogę zgłosić awarię, ponieważ nie mogę znaleźć żadnego formularza kontaktowego. I żeby to NIE BYŁO telefonicznie. I żeby to nie był jakiś bzdurny chat z doradcą, bo nie potrzebuje nowych umów. Potrzebuję, żeby to co już mam DZIAŁAŁO. 

1 ODPOWIEDŹ 1

Zespół Nasz Orange
  • 2928
  • 10897
  • 64

Brak zasięgu - Biała Piska/Pisz

W podanej miejscowości w ostatnich dniach miały miejsce niestety awarie. Ta która trwa obecnie, jej planowana data zakończenia jest dzisiaj około godziny 20:00. Wybacz za te problemy. Jeżeli masz możliwość, to warto skorzystać z Wi-Fi Calling.

 

Formy kontaktu znajdziesz pod adresem: https://www.orange.pl/esupport_b2c_contact_client.phtml