Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak sieci


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Brak sieci

Witam, w mojej okolicy (Wysoki Małe link do BTsearch ) mamy problem z zasięgiem, na telefonie pokazuje parę kresek ale nie można wykonać połączenia ani wysłać sms, w zeszłym roku wszystko działo, przed nowym rokiem były prowadzone prace na nadajniku i od tamtego czasu jesteśmy odcięci, na infolinię dzwonię co jakiś czas i dalej nic w tej sprawie się nie dzieje, dlaczego wcześniej zasięg mieliśmy a teraz taki problem występuje,może któryś z dostawców internetu radiowego zakłóca zasięg? Nikt nie potrafi odpowiedzieć na to pytanie ? Kilka miejscowości ma z tym problem, co trzeba zrobić żeby zostały podjęte jakieś działania w tej sprawie? 

4 ODPOW. 4

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 185
  • 154
  • 0

Brak sieci

Czy to samo jest na 3G (WCDMA) i na 2G (GSM)? Czy jest identyczny problem? Ktoś ma telefon z VoLTE, żeby spróbować wykonać połączenie przez LTE? Jak w tym czasie działa internet? Pytanie czy prowadzone prace były związane z Orange czy Plusem, który też na tym maszcie ma swoje anteny... Do tego sama odległość od nadajnika powoduje już, że gdzieś tam zaświeca się czerwone światełko...

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Brak sieci

Po włączeniu zasięgu LTE jest trochę lepie bo sms-y zaczęły przychodzić prawie normalnie, telefonu z VoLTE nie znalazłem więc nie mam jak sprawdzić, ale to nie zmienia faktu że dalej jest lipa bo o rozmowach można pomarzyć i tak samo jest w plusie i w T-mobile. Odległość odległością ale dla czego wcześniej wszystko działało a teraz nie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 185
  • 154
  • 0

Brak sieci

No to jeśli zadziałało to także na Plusa to raczej skłaniałbym się do tego, że któryś mądry inaczej sąsiad posłuchał jakiejś chorej rady w internecie i kupił urządzenie do wzmacniania sygnału, a te w Polsce są nielegalne. Te urządzenia działają jak chcą i nie wpływają tylko na jednego operatora, ale potrafią na wszystkich i to w promieniu kilku km. Pisałeś zgłoszenia do Orange? Spróbuj i zasugeruj problem ze wzmacniaczem sygnału. Niestety nasi rodacy są mądrzejsi i działają może na swoją korzyść, ale tysiące innych ludzi mogą na ich działalności tracić...

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Brak sieci

Gdzie zamieścić takie zgłoszenie ? Telefonicznie próbowałem ale to nie ma sensu, niby przyjęte ale jak dzwonie za jakiś czas to dalej nikt nic nie wie na ten temat.