- « Poprzedni
- Następny »
piątek
- Oznacz jako nowe
- Zakładka
- Obserwuj
- Wycisz
- Subskrybuj źródło RSS
- Wyróżnij
- Drukuj
- Zgłoś
piątek
Brak realizacji światłowodu w Wysokiej mimo trwającej inwestycji KPO
No racja. Oni wbili te paliki 1.5 miesiaca temu i dalej to samo " nie znamy terminu" "nic nie wiemy". A czasu juz nie wiele 😅
- « Poprzedni
- Następny »