Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak możliwości podłączenia Neostrady przy dostępności usługi na danej ulicy


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Brak możliwości podłączenia Neostrady przy dostępności usługi na danej ulicy

Cześć,

 

Planuję budowę domu jednorodzinnego w Częstochowie i jestem zainteresowany podłączeniem Neostrady bądź światłowodu. Niestety, wedle mapy zasięgu Orange na mojej działce jest to niemożliwe. Tymczasem widzę, że na mojej ulicy inne posesje posiadają dostęp do Neostrady.

 

I tu pojawia się moje pytanie - w jaki sposób mogę uzyskać informację, czy istnieje możliwość rozbudowy sieci Orange, aby objąć moją posesję wspomnianą usługą?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Brak możliwości podłączenia Neostrady przy dostępności usługi na danej ulicy

A masz adres (urzędowy numer posesji)? czy to świeża sprawa? czy jeszcze numer działki Twoja posesja posiada?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Brak możliwości podłączenia Neostrady przy dostępności usługi na danej ulicy

Jestem właścicielem działki, więc wszystkie dane oczywiście posiadam. Działka posiada już konkretny adres.

Anonim

Nie dotyczy

Brak możliwości podłączenia Neostrady przy dostępności usługi na danej ulicy

To pytanie raczej do działu technicznego - być może jest możliwość "wybudowania" przyłącza Orange do Twojej posesji, zawsze możesz wyrazić chęć udziału w kosztach jej budowy.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Brak możliwości podłączenia Neostrady przy dostępności usługi na danej ulicy

OK, dzięki, ale znasz może jakieś konkrety? 🙂 Można złożyć takie zapytanie telefonicznie, za pomocą jakiegoś formularza on-line czy jakiegoś pisma? 🙂 Bo generalnie tak to sobie wyobrażam - składam zapytanie o możliwość przyłącza i dostaję odpowiedź, iż jest to możliwe za tyle i tyle, w takim czasie. Niestety nie znalazłem nigdzie informacji jak to zrobić.

 

Dodam jeszcze, że wedle wspomnianej mapy zasięgu Neo jest dostępna 4 posesje obok mojej działki (ok. 150m), po tej samej stronie drogi, więc zakładam, że jakaś szansa podciągnięcia sieci by była. 🙂

 

Anonim

Nie dotyczy

Brak możliwości podłączenia Neostrady przy dostępności usługi na danej ulicy

Tutaj możesz sprawdzić odległość do najbliższej centrali http://uke.gov.pl/wyszukiwarka/ Co do kontaktu......powiem szczerze, może BOK przełączy Cię do odpowiedniego działu. Jeśli masz telefon w Orange zainstaluj sobie aplikację Mój Orange, zaloguj się do niej i.......skontaktuj się za darmo z BOK.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Brak możliwości podłączenia Neostrady przy dostępności usługi na danej ulicy

od jakiego czasu masz adres? dłużej niż 3 miesiące?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Brak możliwości podłączenia Neostrady przy dostępności usługi na danej ulicy

Działkę kupiłem w czerwcu zeszłego roku i adres już był, więc tak.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Brak możliwości podłączenia Neostrady przy dostępności usługi na danej ulicy

A to już adres jest w bazie Orange. Musisz trafić na infolinii lub w salonie na sprzedawcę, który zrobi ręczny wywiad techniczny. Ale to i tak bez gwarancji, że uda się podłączyć.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Brak możliwości podłączenia Neostrady przy dostępności usługi na danej ulicy

OK, dzięki za info. Przedzwonię sobie do BOK na spokojnie i zobaczę czego uda mi się dowiedzieć. Dam znać i w razie czego będę pytać Was o kolejne opcje. 😉