Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak interntu domowego.

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Brak interntu domowego.

Witam, jestem zainteresowany powrotem po paru latach do orange. Obecnie posiadam internet stacjonarny ADSL2+ od konkurencyjnej formy na zasadzie LLU. Niestety na mapie zasięgu nie widnieje mój adres, po napisaniu na chacie orange dowiedziałem się że nie świadczą tej usługi pod moim adresem. Ma ktoś jakieś pomysły dlaczego tak jest i co jestem w stanie zrobić aby przejść do orange?

 

______________

* Temat przeniesiony z Zakup nowej oferty - moderator Bartłomiej

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Brak interntu domowego.

@TheHubi dzwoń na infolinię, albo napisz na forum do @bwlodar. Często pomaga w trudnych sprawach.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Brak interntu domowego.

@TheHubi pewnie na centrali brak wolnych portów, a Orange ogranicza inwestycję w miedź. Pewnie będzie trudno i trzeba czekać, aż ktoś zrezygnuje i zwolni się port do ADSL. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Brak interntu domowego.

@ketrasaArtur Kończy mi się umowa, a ostatnimi czasy operator trochę w kulki leci i chcę zmienić go zmienić. Jest jakaś możliwość aby "wymusić" na orange podłączenie mnie do ich sieci?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Brak interntu domowego.

@TheHubi dzwoń na infolinię, albo napisz na forum do @bwlodar. Często pomaga w trudnych sprawach.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Brak interntu domowego.

@ketrasaArtur Dobra, jutro zadzwonię jak to nic nie da to napiszę do niego. Chwilowo temat zostawiam otwarty może ktoś jeszcze ma coś do powiedzenia.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Brak interntu domowego.

@TheHubi napisać możesz dziś. Szybciej pomoże, jak konsultant na infolinii.