Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak internetu od 2 tygodni

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Brak internetu od 2 tygodni

Witam wszystkich użytkowników Orange czyli sieci numer dno totalne. Przechodząc do tematu to nie mam już internetu od 2 tygodni, dokładnie od 21 czerwca (dziś jest 3 lipca) jedyne informacje jakie na infolini mi podają to termin naprawy który miał mieć miejsce 30 czerwca o północy. Jak widać z marnym skutkiem, teraz sekretarka na infolini mi podaje datę 16 lipca o północy, co pewnie jest kolejnym kłamstwem. Biuro obsługi tłumaczy mi że mój brak internetu jest spowodowany jakimiś śmiesznymi burzami co mnie dziwi bo wszyscy w mojej miejscowości nawet co obok mieszkają mają internet oprócz mnie. Posiadają te same pakiety, tego samego Liveboxa 2.0 i mają neta i mieli go cały czas. Czuję że będę całe wakacje bez internetu jeżeli czegoś w końcu nie zrobię. Także jakiekolwiek pomysły co mogę zdziałać oprócz cholernego dzwonienia na ta żałosna infolinię która mi tylko kasuje pieniądze?

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Brak internetu od 2 tygodni

Zawsze podawany jest przewidywany czas naprawy. Teraz jest sezon burzowy więc w niektórych regionach czas naprawy jest wydłużony. Wystąp o odszkodowanie za awarię powyżej 36h.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Brak internetu od 2 tygodni

Zawsze podawany jest przewidywany czas naprawy. Teraz jest sezon burzowy więc w niektórych regionach czas naprawy jest wydłużony. Wystąp o odszkodowanie za awarię powyżej 36h.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 62
  • 0

Brak internetu od 2 tygodni

U mnie zawsze takie naprawy trwały krótko, możesz podać swoja lokalizacje?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Brak internetu od 2 tygodni

Woj. Pomorskie okolice Lęborka. Zawsze naprawy były szybkie i na temat, ale niestety nie tym razem. Dziwne żeby było to spowodowane rzekomymi burzami bo nic takiego tu nie miało miejsca ale co zrobić, pozostało czekać najwidoczniej i wystąpić o to odszkodowanie...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 62
  • 0

Brak internetu od 2 tygodni

http://mapabts.pl/?center=54.544642%2C17.753251&zoom=12&ts=2

 

Możesz przybliżyć z którym nadajnikiem się łaczysz?

 

I czy oni wiedza w ogóle?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Brak internetu od 2 tygodni

To o stacjonarny chyba chodzi.