Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak dostępu światłowodu w jednym domu


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 85
  • 186
  • 1

Brak dostępu światłowodu w jednym domu

@IrekS 

Miałbym do Ciebie jeszcze pytanie. Faktycznie, pod numerem 4b pokazuje niedostępny światłowód.

Zatem w jaki sposób podpisałeś umowę, jak Ci się to udało?

Pytam, bo też muszę zrobić coś podobnego, z tym, że u mnie kabel na podwórku jest, tylko Orange uparte. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 19
  • 0

Brak dostępu światłowodu w jednym domu

@egzorcysta 

Ja jestem 4A a sąsiadka jest pod numerem 4. Zadzwoniłem któregoś razu na infolinię i wspólnie podumaliśmy z konsultantem, że skoro jest u sąsiadki to na pewno jest jakiś błąd, że u mnie nie ma i konsultant przejrzał całą miejscowść i uznał, że skoro wszyscy mają to u mnie też się da. No ale, że system go nie puszczał to wpisał na zamówieniu adres 4 i uznał, że jak przyjadą technicy to sobie to ogarną. No a technik po dwóch miesiącach nawet nie przyjechał tylko zadzwonił i zapytał czy to poprawny adres i czy na pewo mam podłączony już kabel do domu. Wpisał w system, że brak możliwości realizacji bo brak światłowodu i anulowali zamówienie. No ale żeby było ciekawiej to moje zamówienie składałem 4 razy bo robiłem przy okazji przeniesienie numeru i orange wysyłał mi umowe na stary adres (jakiś błąd systemu musiał być) i z racji tego, że nie mogłem odbierac umowy to zamówienie się anulowało. I za każdym razem jak dzowniłem żeby je ponowić to każdy konsultant pytał dlaczego zły adres jest wpisany i  zostawiali tak jak było byle żeby ich system puścił bo na moim adresie ich nie puszczał. Plany same się nie zrobią 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 85
  • 186
  • 1

Brak dostępu światłowodu w jednym domu

@IrekS Czyli konsultant zrobił cię w bambuko. 

Ponieważ na umowie do podpisu u techników miałbyś numer 4, i jakbyś to podpisał to byłby to wtedy twój problem, a umowy dłogopisem u techników się nie poprawia.

 

Swoją drogą nachodzi mnie pytanie odnośnie twojej miejscowości. Jeżeli wjadę do Kobylej Głowy i przejadę przez wieś, to gdzie wyjadę? 🤔


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 19
  • 0

Brak dostępu światłowodu w jednym domu

@egzorcysta 

Rozmyślałem kiedyś o tym. Nawet nie musisz wyjeżdżać a już jesteś tam gdzie myślałeś 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Brak dostępu światłowodu w jednym domu

@IrekS  🤣🤣🤣 dobre...

 

Anonim

Nie dotyczy

Brak dostępu światłowodu w jednym domu

@IrekS ale historia 😅. Ciekawe na co ten konsultant liczył skoro wiadomo, że technik nic w papierach nie poprawi i nie podepnie innego mieszalnia niż na zleceniu. 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Brak dostępu światłowodu w jednym domu

@IrekS A Ty robaczu chciałeś wykiwać Orange hehe. No tak to nie działa. Monter wszystko weryfikuje w terenie. Jeśli przyłącze nie zostało przygotowane w ramach POPC to on sam niczego Ci nie dociągnie.