Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

BTS ID 10403 (Garbno pow. kętrzyński woj. warmińsko-mazurskie)


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 138
  • 260
  • 1

BTS ID 10403 (Garbno pow. kętrzyński woj. warmińsko-mazurskie)

Cześć,

kilka dni temu dotarła do mnie informacja, że pisma moje i wielu mieszkańców tamtego rejonu zostały wzięte na poważnie i wreszcie ma szansę zniknąć dziura zasięgowa LTE przede wszystkim w wiosce Warnikajmy nieopodal Garbna, gdzie był największy problem ze względu na położenie wioski w niecce i nie docieranie przez to sygnału z miasta Korsze. Obecnie Wasz maszt własny o ID nr 10403 w Garbnie posiada jedynie 2g i 3G 900 MHz. Otrzymałem informację, że budujecie w zamian za istniejący maszt, inny zupełnie nowy także w Garbnie i że z niego "poleci" w czerwcu 2021roku LTE 1800, a jeśli uda się to nawet 800 (obecnie problem z zaśmiecaniem eteru na tej częstotliwości przez Rosję).

@Wojciech  możesz potwierdzić tę informację ? 🙂

Sprawa najwyższej rangi tutaj dotyczy skierowania jednego sektora anten w kierunku właśnie tej wsi, to raz, a konkretnie, na zawsze rozwiązałoby problem totalnego braku LTE. 


Garbno.png
1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 18193
  • 51956
  • 699

BTS ID 10403 (Garbno pow. kętrzyński woj. warmińsko-mazurskie)

@iCinek zanim nadajnik zostanie uruchomiony, to jeszcze sporo czasu upłynie. Dobrze, jak by termin został dotrzymany, ale znając życie, coś pewnie będzie przeszkadzało i termin będzie przesunięty.

Po mapie widać, że jest jeszcze nadajnik w miejscowości Korsze. Tam jest LTE 800. Można by było z tego nadajnika próbować łapać sygnał, ale najlepiej na antenach kierunkowych, bo odległość jest znaczna.

Fioletowa konkurencja zabrała się do roboty i widać, że kilak nadajników w Twojej okolicy zostało postawionych.

Jeżeli miałbyś testować ich usługi, to proponuję zakupić najpierw starter i sprawdzić jak działa internet.