Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd ludzki wyeliminował możliwość podłaczenia do światłowodu


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 5
  • 0

Błąd ludzki wyeliminował możliwość podłaczenia do światłowodu

Dzień dobry, drogie Orange przez błąd osoby która zgłaszała budynki do przyłączenia światłowodu 4 domy zostały pominięte, przez co pomimo tego że słup ze skrzynką światłowodu znajduje się na mojej działce, nie mogę się do niej podłączyć ponieważ na Państwa wyszukiwarce adresów mój adres nie został zarejestrowany, pozostałe budynki na ulicy oczywiście są zgłoszone, problem dotyczy tylko 4 budynków obok siebie ( domy na przeciwko są podłączone) . Zgłaszałem problem, dzwoniłem na infolinie każdy posługuje się wyszukiwarką i zawsze ta sama odpowiedź "nie można" nic nie daje tłumaczenie że słup stoi ze skrzynką na mojej działce do której sąsiad na przeciwko jest podpięty ( po drugiej stronie ulicy), co można zrobić aby ten błąd u Państwa zniknął ? 

3 ODPOW. 3

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Błąd ludzki wyeliminował możliwość podłaczenia do światłowodu

@roman41  bardzo nam przykro że zaistniała taka sytuacja lecz to nie ten adres, tu niestety nie rozwiążemy Twojego problemu, to jest forum samopomocowe użytkowników usług i klientów Orange.

Napisz list, opisz swój problem i wyślij poleconym na adres:

Orange Polska SA

Jagiellońska 34

96-100 Skierniewice

z dopiskiem "Dział Inwestycji" 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Błąd ludzki wyeliminował możliwość podłaczenia do światłowodu

@roman41  po tym opisie sądzę,  że instalacje  i inwestycja pochodzą z projektu POPC.  To bardzo prawdopodobne, że po prostu te adresy nie zostały dodane i umieszczone w zakresie domów objętych projektem unijnym

 Jeśli instalacja biegnie po słupach masz dużą  szanse na dorejonizowanie ( ważne slowo) I o to dokładnie pisz pismo razem z resztą chętnych pominiętych... na adres,  który dobrze podał @slav72 

Przedstaw rzeczowo sytuację I dołącz poglądową mapkę 

To ważne, aby jak najwięcej danych  przekazać. To zadziała.. 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Błąd ludzki wyeliminował możliwość podłaczenia do światłowodu

@roman41 Jeśli słup stoi na twojej działce to zapewne był u ciebie pracownik i musiałeś na to wyrazić zgodę. Już wtedy należało zapytać czy twój dom jest ujęty w planach. Jesli nie to trzeba było odmówić zgody.