Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Awaria extra sim na Apple Watch


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 8
  • 0

Awaria extra sim na Apple Watch

Poza tym, że "nie ma i nie było komunikatu o globalnej awarii", to wszyscy wiemy.

 

I właśnie o to chodzi - myślę, że klienci z apple watch, którym e-sim nie działa (i nawet się nie mogą zalogować - bo wciąż wyskakuje błąd Undefined), chcieliby by takie info było, jeśli konsultanci o niej wiedzą i o niej mówią.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 34
  • 67
  • 0

Awaria extra sim na Apple Watch

Link który wysłałeś nie ma nic wspólnego z zaistniałym problemem. Tam są tylko jakieś banały typu że do ekstra esim trzeba posiadać odpowiedni sprzęt oraz taryfę. Uwierz mi ludzie którzy się na to forum dostali i opisują swój problem mają już taka podstawową wiedzę że ekstra esmiki będzie działa tylko na urządzeniu z dopiskiem cellular i w abonamencie więc te wasze artykuły z pomocą to jest takie zbywanie klienta bo nie uwzględniają akutlanego problemu czyli tzw. kwadrata śmierci bądź innego błędu który wywala podczas próby zalogowania się do MO przez aplikację watch.

 

A co do waszych wytycznych fajnie że je macie tylko ze jak od maja z tym problemem nie umiecie sobie poradzić to czemu sie dziwicie ze ludzie na własną rękę szukają próby rozwiązania tego problemu. W szczególności że to jest tylko jakieś wasze głupie obostrzenia którego mogło by w zasadzie nie być. Bo sposób aktywacji przebiega u każdego tak samo. Klient indywidualny przez to ze ma dostęp do konto MO może sobie ręcznie ten numer esim pobrać a klient korpo musi do was dzwonić żebyście mu ręcznie to aktywowali po numerze EID(bo do MO nie ma dostępu) ale w obydwu przypadkach działa to tak samo czyli pobiera numer EID zegarka.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 8
  • 0

Awaria extra sim na Apple Watch

Od wielu lat używałem bez większych problemów i niespodzianek Nju Mobile, do Orange przeniosłem się tylko ze względu na esim. (Notabene płacę więcej za mniej niż w Nju, ale to świadomy wybór). Esim w telefonie wgrał się bez problemów. Do zegarka z przebojami, dzięki temu forum.

 

Proszę wybaczyć, takie wiadomości na forum jak ta od pracownika Orange, kilka wiadomości wyżej, nic nie wnoszą a jedynie irytują. Moje problemy nie wynikają z braku wiedzy lub jakichś sprzecznych usług,  lecz z powodu błędu jakiegoś automatu, który nie działał i nadal nie działa a konsultant na infolinii był w stanie obejść bez chwili zwłoki. Nie chcę zgłaszać problemów technicznych i czekać tygodniami aż ktoś "weźmie mój ticket". Chcę usługi, dla których wybrałem Orange, mieć od razu.

 

Planuję w ciągu kilku dni uruchomić usługę również na zegarku żony. Jestem bardzo ciekawy, czy faktycznie problemy są incydentalne, dam znać.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 28
  • 0

Awaria extra sim na Apple Watch

@Emmoi 
Proszę koniecznie dać znać, jak poszło z zegarkiem żony. O ile nie zablokują nam tego wątku także.
Jeżeli zablokują, to na niezależnej stronie poświęconej usługom Apple napiszę jak wgrać ten extra sim na Apple Watchu i najwyżej tam będą trafiać z google sfrustrowani userzy.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 8
  • 0

Awaria extra sim na Apple Watch

Niestety, te same objawy, nie da się aktywować sieci komórkowej. Albo kwadrat kręci się w nieskończoność, albo undefined, albo nie da się zalogować.

Będziemy próbować przez "nieoficjalne" kanały.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 28
  • 0

Awaria extra sim na Apple Watch

@Emmoi No tak, tego można było się spodziewać…