Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Awaria Internetu mobilnego?


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 512
  • 1820
  • 12

Awaria Internetu mobilnego?

Region Chojnice woj. pomorskie LTE ledwie dyszy, na 3G jest ciut lepiej ale też bez rewelacji.

Jakaś awaria w regionie czy burze?

Na stronie downdetector widzę nagły wzrost problemów z Orange.

__________

* Przeniesiono z działu Na kartę – moderator Kinga

 

 

8 ODPOW. 8

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Awaria Internetu mobilnego?

@Zeusek Witam, albo są przeciążone lub jest Awaria.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Awaria Internetu mobilnego?

Teraz będzie trudno uzyskać informację, co z nadajnikami, ale jak jest awaria, to centrum monitorowania sieci już na pewno zareagowała i technicy pracują nad usunięciem awarii.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Awaria Internetu mobilnego?

@Zeusek na https://downdetector.pl/status/orange/ niby zgloszenia sa ale z roznych rejonow Polski


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Awaria Internetu mobilnego?

Na mierzei bardzo kiepsko internet działa, chyba że korzystasz w nocy, to jest całkiem nieźle. W dzień porażka.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 26
  • 0

Awaria Internetu mobilnego?

Mazowieckie, ok 50 km na południe od stolicy, w gminie Warka cały weekend też internet bardzo słabo działał, zgłaszałem na FB Orange, potwierdzili awarię oraz że prace powinny się zakończyć wczoraj wieczorem. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Awaria Internetu mobilnego?

@Wojciech według mnie trasa Siedlce Warszawa przed pandemią pamiętam, że ładnie działało. Żadnego zrywania połączeń i jadąc dało się posłuchać radia online. W sobotę była porażka, ciągle zrywanie połączeń. Albo jakaś niekorzystna modernizacja, albo ogólnopolska awaria sieci mobilnej. Dziś w nocy przeprowadziłem testy i osiągnąłem prędkość 20-25 Mbit/s, gdzie kilka tygodni wcześniej dało się wydusić nawet 60 Mbit/s. To się odczuwa, że Coś jest zmodernizowane. 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 512
  • 1820
  • 12

Awaria Internetu mobilnego?

Dzisiaj jest już wszystko dobrze z LTE, oby tak pozostało 🙂

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Awaria Internetu mobilnego?

Potwierdzam. Od wczorajszych, późnych godzin wieczornych sytuacja się ustabilizowała. Była duża awaria 4G. Na 3G internet nieśmiało śmigał 😎