Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja WiFi Calling

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Aplikacja WiFi Calling

Cześć,

 

moi rodzice nie mają zasięgu w swoim domu na wsi. Planowałem zainstalować usługę ExtraZasięg, ale Orange z niej zrezygnował. Planowałem zainstalować WiFi calling, ale Orange zrezygnował.

 

Jaką mam opcję, żeby mogli normalnie z telefonu korzystać???

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702
9 ODPOW. 9

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Aplikacja WiFi Calling

@Pawel_G jeśli jest dostęp do internetu to z usługi np: WiFi calling gdzie ta funkcja jest już wbudowana w smartfon.

https://www.orange.pl/view/wificalling


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Aplikacja WiFi Calling

@Pawel_G  witam z moich informacji winnika że nadal jest usługa WiFi Calling tak piszę na stronię .
Chyba że twój telefon nie obsługuje tej funkcji , w linku tez jest lista telefonów które obsługują WiFi Calling


  https://www.orange.pl/view/wificalling


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Aplikacja WiFi Calling

@Citi2017 tak jest, ale nie jako aplikacja, tylko jako wbudowana funkcja w smartfon.

 

Niedawno też poszukiwałem aplikacji, aby uruchomić na smartfonach, które nie posiadają wbudowanej funkcji WiFi calling.

Niestety Orange zrezygnował z aplikacji i najprawdopodobniej już jej nie uruchomi ponownie. Szkoda.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Aplikacja WiFi Calling

Telefon Huawei p9 Lite 2017 nie ma wbudowanego WiFicalling,

 

chodzi mi o aplikację, która do niedawna była dostępna an sklepie google. Obecnie po zmianie telefonu opcja ta została "wycięta".

 

Czy jest jakaś opcja aby zainstalować appkę na niewpieranym sprzętowo telefonie?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Aplikacja WiFi Calling

@Pawel_G niestety nie ma. Sam szukałem i nic nie znalazłem, więc odpuściłem już ten temat. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Aplikacja WiFi Calling

A wiesz może jak sieć to nadal wspiera? bo to chyba jedyna opcja, żeby z telefonu normalnie korzystać.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Aplikacja WiFi Calling

@Pawel_G poza Orange nie szukałem, więc nie pomogę w tej sprawie. Pamiętam, że kiedyś był temat w pomysłach, ale chyba nic z tego nie wyszło.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Aplikacja WiFi Calling

@Pawel_G  może taki pomysł dam zajrzyj na listę wspierających telefonów  funkcję  WiFi Calling i taki telefon zakupić dla mamy  .


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702