Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Adres pominięty przy projekcie FERC


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2714
  • 9930
  • 52

Adres pominięty przy projekcie FERC

@izkawalizka ta strona służy tylko do zgłaszania zapotrzebowania operatorom żeby mieli pełniejszy obraz tego gdzie warto budować łącza światłowodowe. Nic z niej jednak nie wynika. Warto sprawdzić aktywne i planowane projekty rządowe na POPC. Planów własnych telekomów nie poznasz. Nawet pracując w Orange i mając dojścia możesz dowiedzieć się o planach na dany rok, ewentualnie na przyszły. Nic ponadto. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 18
  • 0

Adres pominięty przy projekcie FERC

Sprawdziłam stronę POPC. No miejscowość jest widoczna jako obszary dla których zostały zawarte umowy o dofinansowanie. Na stronie gminy i po kontakcie telefonicznym dowiedziałam się, że tamten obszar nie jest objęty aktualnym projektem. Teraz zostaje mi dowiedzieć się co możemy zrobić, czy jest objęty innym projektem, albo będzie w przyszłości. Tylko z kimkolwiek się nie kontaktowaliśmy to nikt nic nie wie, nie wie gdzie pisać, gdzie dzwonić, co zrobić 😅


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2714
  • 9930
  • 52

Adres pominięty przy projekcie FERC

@izkawalizka Jak jest projekt POPC to dobrze. Po numerze możesz sprawdzić kiedy będzie realizowany i jaka fima będzie to robić. Więcej nic się nie dowiesz.