Nie można wyświetlić tego widżeta.

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

ROZWIĄZANE
Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

@wscieklaewkanapisał(-a)

Alert RCB do mnie przyszedł , boję się Emotikon: Smutny

Mogą być nawet przerwy w dostawie prądu - tak ma wiać okropnie 😞

@wscieklaewka , taka duża "dziewczynka" i boi się? Też dostałem, ale wierzę w Opatrzność.

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Abonamenci sieci Plus i MNVO działający na tym że operatorze dostali takiego smsa ciekawe kiedy Orange wyślę 

Od 25.03 rząd wprowadził nowe zasady bezpieczeństwa w związku z koronawirusem. Link #Zostanwdomu

Poziom 37, Guru **
  • 9085
  • 14326
  • 278

Ja dostałem na numer Orange po godzinie 14-tej.

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 5114
  • 8127
  • 163

U mnie od wczoraj mocny wiatr wieje, alert RCB dopiero dzisiaj przyszedł, automatycznie go skasowałem, szkoda bo jakiś nowy styl wprowadzono, następnym razem zapiszę 😉

Highlighted

Poziom 37, Guru **
  • 9085
  • 14326
  • 278

Właśnie przed chwilą dostałem informacje SMS:

Uwaga! Od 1.04 nowe, kolejne zasady bezpieczenstwa w zwiazku z koronawirusem. Wiecej informacji https://www.gov.pl/web/koronawirus/kolejne-kroki #ZostanWDomu

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 5114
  • 8127
  • 163

U mnie 2 powiadomienia RCB o koronowirusie na jednym numerze, trochę to natarczywe jest, bo jeden komunikat by wystarczył, nowe zasady mocno nas ograniczą, ale czy wszyscy się do tego zastosują, to już szczerze wątpię.