Nie można wyświetlić tego widżeta.

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Guru *
  • 6920
  • 11254
  • 201

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

@Konto usunięte ja takiego alertu w SMS-ie nie dostałem Emotikon: Mrugający Nawet przeglądanie archiwum na NO jest alert-owane Emotikon: LOL Emotikon: Język

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 4494
  • 6941
  • 149

@ketrasa  zasypało mnie powiadomieniami... mocna "Nawałnica" na NO 🙃

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 6920
  • 11254
  • 201

@irek6311 to temu @Konto usunięte Alert III stopnia ogłasza, bo trzęsie na NO Emotikon: LOL Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Jesteś kolejną osobą, która nie może "ogarnąć żywiołu" ?  Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 4494
  • 6941
  • 149

@ketrasa  żywioł opanowany, tylko SMS powiadomienia przed nawałnicą nie było, przygotowanym się 😀

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 6920
  • 11254
  • 201

@irek6311 chyba Orange nie jest w stanie za prognozować mojego przeglądania tematów na NO Emotikon: Bardzo szczęśliwy Emotikon: LOL

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

@ketrasa , tam gdzie drwa rąbią, tam też i wióry lecą. Więc nie będziesz zdziwiony, że licznik Twój się "zatrze"? Na to będziesz musiał użyć swojego alertu do Zespołu NO Emotikon: Mrugający

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 6920
  • 11254
  • 201

@Konto usunięte już używałem jako pomysł na zwiększenie ilości powiadomień. Jak trochę napisze na NO, to za kilka godzin licznik mi się przekręca. Dobrze, że chodź naoliwiony, to sienie zatrze Emotikon: Mrugający

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Gorzej @ketrasa , jak przyjdzie alert RCB, że dociera do nas piasek z Sahary, jak tego roku go przywiało i zatarł co nieco Emotikon: Język Nie słyszałem tylko o alertach z powodów reakcji kosmicznych, a takie są. Nie bądź taki pewny swego...nie widać, nie słychać, a czuć, że ktoś sypie w tryby piach Emotikon: Mrugający

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 6920
  • 11254
  • 201

Wiecie, że Alert RCB wysyłany jest również do osób, które przyjechały do nas za granicy? Jeżeli znajdą się w obszarze objętym rozsyłaniem SMS-ów, to również taki dostaną, w języku angielskim, ale przychodzi z numeru: +48 885 886 616. Po oddzwonieniu zgłasza się automat z informacjami w języku angielskim.

Highlighted

Poziom 24, Specjalista
  • 2332
  • 5686
  • 23

Alert RCB do mnie przyszedł , boję się Emotikon: Smutny

Mogą być nawet przerwy w dostawie prądu - tak ma wiać okropnie 😞