Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

ROZWIĄZANE

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

w Elblągu jest tak że burza to gość bo rzadko bardzo bywa  daj trochę tej burzy gnaj ja na Elbląg  😄  

Anonim

Nie dotyczy

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

@Citi2017 , nie wywołuj wilka z lasu. Jak znam życie, to gdy będzie, narzekań też przybędzie od groma i ciut. Najważniejsza jest pogoda ducha, a co ma wisieć, nie utonie. Płyń do morza!Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

@Anonim  u mnie już śladu po deszczu nie ma 🙂

24"C na termometrze mam i powietrze bardzo ciężkie, chyba jeszcze dziś coś mokrego przyjdzie, może z błyskami na niebie 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

a u mnie 27 stopni i parno dajcie tej burzy plis  


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

Alert RCB dotarł do mnie 12-go sierpnia o 15:00  było okropnie duszno - temperatura ponad 31 w cieniu. No i  rozpętała się burza w nocy 😞

Obecnie okropnie leje, grzmi i w ogóle grrr. a temperatura spadła diametralnie i wynosi jedynie 10 stopni.

Uważam w dalszym ciągu, że ostrzeżenia RCB są bardzo przydatne i potrzebne.

Anonim

Nie dotyczy

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

@wscieklaewka , ja o 2:10 wstałem poodłączać urządzenia elektr. z zasilania. Zbawienne te deszcze i ... "totolotkowe" RCB Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

Ja nie wiedziałam od czego zacząć @Anonim , więc najpierw wybiegłam na klatkę schodową coby pozamykać okna 😉

 

Anonim

Nie dotyczy

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

U mnie nie grzmiało, ale ulewa była mocna, wszystkie zbiorniki na wodę na max napełniło 😉

Anonim

Nie dotyczy

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

U mnie nieczynne osadniki zgromadziły ok.4m³ deszczówki, a studnia głęboka na ponad 5,5m napełniona do połowy...prze ulewą był 1 krąg z wodą. Wychodzi mi z moich obserwacji, że 2m w głąb ziemi (od podłoża) nadal potrzebuje intensywnych opadów. Jedyna pociecha, że nastąpiła przebudowa (chwilowa) przyrody na jesienną i zaciąga wilgoć z podłoża.

Anonim

Nie dotyczy

🌩️SMS od ALERT RCB, np. "Uwaga! Dzis gwaltowne burze, silny wiatr i ulewny (...)" 🌩️

Alert III stopnia od rcburebuska! @ketrasaArtur  szaleje...to jakiś lokalny tajfun Emotikon: Mrugający Ścieranie płyt tektonicznych?Emotikon: Mrugający Nijak nie mogę "opanować żywiołu" Emotikon: Język