Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 139
  • 0

Światłowód

Cześć, otóż w sobotę przyjechał do mnie technik, który narzekał na każdą możliwą rzecz i ostatecznie do podłączenia nie doszło przez to, że umowa świadczenia usług została podpisana na 44C, a nie na 44D. Zadzwoniłem na infolinie przekazać co się wydarzyło i Pani dała znać, że w Poniedziałek - wtorek odpowiedzą. No i odpowiedzieli lecz każą udać się do salonu w którym się podpisało umowę i Pani, która podpisywała ze mną umowę ma złożyć oświadczenie o zmienienie adresu świadczenia usług. Lecz nie wiem czy im się to uda, ponieważ w projekcie Nexery jest zapisane, że adres 44D może wymagać dodatkowych opłat podłączenia światłowodu, natomiast zamówiłem usługę na adres 44C ze względu na ten sam adres administracyjny, wszędzie zostałem poinformowany, że technik nie powinien robić problemów. Dążę do tego czy rzeczywiście, jak jest ten sam numer ewidencyjny działki na którym stoją dwa domy to można wskazać pod który budynek technik ma podłączyć kabel światłowodowy ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2372
  • 9833
  • 85

Światłowód

Hej @krzysiek221 złóż reklamacje w salonie Orange  o zmianie adresu montażu światłowodu i skontaktuj się także z siecią Nexera i opisz całą zaistniałą sytuację jaka cię spotkała. Czy na  wyszukiwarce UKE numer 44D jest ujęty w bazie punktów adresowych i na stronie sprawdź mapę zasięgu usług Orange https://www.orange.pl/view/mapazasiegu?_ga=2.252073289.1332679875.1672870913-1419236867.1672870912&_...  ten adres też jest ujęty. 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2372
  • 9833
  • 85

Światłowód

Hej @krzysiek221 złóż reklamacje w salonie Orange  o zmianie adresu montażu światłowodu i skontaktuj się także z siecią Nexera i opisz całą zaistniałą sytuację jaka cię spotkała. Czy na  wyszukiwarce UKE numer 44D jest ujęty w bazie punktów adresowych i na stronie sprawdź mapę zasięgu usług Orange https://www.orange.pl/view/mapazasiegu?_ga=2.252073289.1332679875.1672870913-1419236867.1672870912&_...  ten adres też jest ujęty. 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53121
  • 616

Światłowód

@krzysiek221  według mnie nie można. Adres to adres. Umowa i inne dokumenty będą wystawione niezgodnie ze stanem faktycznym lepiej sprostować pisząc o zmianę literki pomyłkowo zaznaczonej niż później mieć pod górkę np z fakturami.

Niby można nagiąć rzeczywistość, ale to niezbyt legalne i dostarczą do domu zgodnie z umową, czyli nie do Ciebie 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2506
  • 9006
  • 45

Światłowód

@krzysiek221 adres to rzecz święta. Musi się zgadzać. Ustal jasno pod jakim adresem ma być usługa i tak podaj w salonie. Jeśli był błąd to lepiej zrezygnować niż coś prostować bo to wprowadza tylko dodatkowe zamieszanie.  


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53121
  • 616

Światłowód

@marder  Święte słowa...Tym bardziej jeśli to np POPC, a beneficjentem jest nexera, to tylko oni mogą coś zrobić, zmienić, dopisać do bazy realizowanych adresów. Tym bardziej jak status jest "w realizacji". Żadna żonglerka adresami w Orange nie pomoże. Może najwyżej jakiś koordynator napisać zapytanie do Nexery i zwrócić na to uwagę (różne cuda widziałem), ale główny ruch jest po stronie Nexery i to nie jakaś zamiana literki (w końcu mapy i plany są zatwierdzone), a dodanie adresu do objętych projektem...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 139
  • 0

Światłowód

Jak najbardziej, lecz niestety Pani z salonu zapewniała mnie, ze jeżeli jest ten sam adres ewidencyjny i dwa budynki to nie ma to znaczenia. Lecz rzeczywistość stała się inna 😕

Dzięki za wszystkie wskazówki 😄


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53121
  • 616

Światłowód

@krzysiek221  taka panią w salonie trzeba chyba wyedukować co to jest umowa i jak zachować poprawność danych na niej z rzeczywistością.

Jedno na minus, że nic nie udowodnisz, bo się wyprze.....słowo przeciwko słowu...a Ty dalej się zastanawiasz i nie jesteś pewny czy uda się założyć. 

Sprobuj ja czacie, tam możesz zapisać treść rozmowy i tam muszą w miarę rzetelnie informować 

Jak widzisz w salonie reklamacja na salon nie będzie skuteczna 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3044
  • 31

Światłowód


@krzysiek221napisał(-a)

Jak najbardziej, lecz niestety Pani z salonu zapewniała mnie, ze jeżeli jest ten sam adres ewidencyjny i dwa budynki to nie ma to znaczenia. Lecz rzeczywistość stała się inna 😕

Dzięki za wszystkie wskazówki 😄


Bo dla pani z salonu liczy się sprzedaz i liczyła ze się myk uda a tu zonk 😁

Co drugiego salonowca powinni wysłać na Marsa 😆