Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód w piwnicy i co dalej?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Światłowód w piwnicy i co dalej?

@Jozefg w takim razie masz wliczony okres proporcjonalny od uruchomienia usługi do okresu rozliczeniowego + kolejny miesiąc, ewentualnie aktywacja i trochę się tego nazbierało. Następna już powinna być bez dodatkowych opłat. 

Na wszelki wypadek warto wyjaśnić Emotikon: Mrugający


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Światłowód w piwnicy i co dalej?

Mam wrażenie że policzono podwójnie abonament w jednym miesiącu: Raz za łącze miedziane i drugi raz za światłowodowe.

  Ale to się okaże...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Światłowód w piwnicy i co dalej?

@Jozefg w takim razie warto wyjaśnić tą sprawę, aby nie ponosić niepotrzebnie kosztów podwójnego abonamentu.

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód w piwnicy i co dalej?

@Jozefg , to, co @ketrasaArtur  zasugerował, a ja potwierdzę. Najpierw udaj się na konsultację lekarską. Wyraźna sugestia z ekranu, a potem dopiero działaj...żartowałem oczywiście Emotikon: Bardzo szczęśliwy Dziadku Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Światłowód w piwnicy i co dalej?

@Anonim fajne Emotikon: Bardzo szczęśliwy Emotikon: Bardzo szczęśliwy Emotikon: Bardzo szczęśliwy Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód w piwnicy i co dalej?

@ketrasaArtur , ta myśl biegła światłowodem w piwnicy...jak w tytule jest zawarte. Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Światłowód w piwnicy i co dalej?

@Anonim szybko Twoje myśli biegną. Nawet udało mi się zmierzyć i wynosi dokładnie: 299 792 458 m/s Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód w piwnicy i co dalej?

@ketrasaArtur , na świeżym powietrzu pewnie szybciej...może też śmiesznie?Emotikon: Mrugający


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Światłowód w piwnicy i co dalej?

Dziś właśnie dostałem fakturę....

  I co? Obiecanki-cacanki, nie ma rozliczenia a jest faktura  na 168 PLN.... 

 A gdzie to niby-rozliczenie poprzedniej podwójnej faktury?

Pracownicy Orange obiecywali że będę płacił o 10- zł więcej w porównaniu z kablem miedzianym a tu jest +40 ..

  Jutro idę do salonu i będę żądał wyjaśnienia   -  jeżeli nie będzie satysfakcjonujące rozwiązuję umowę w trybie natychmiastowym z winy Orange... 

Powód: wprowadzenie w błąd i...   [domyślne]

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód w piwnicy i co dalej?

Pozostaje reklamacja, drogi ten światłowód w Orange 😎