Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód słup


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

Światłowód słup

Temat przeniesiony z Internet domowy do odpowiedniej kategorii + dodano etykiety - moderator Bartłomiej Lasek

 

Witam,

Pytanie czy Orange Światłowód budują przejścia między swoimi słupami po słupach Tauron ?
Chodzi o to że między słupem A a słupie B znajdują się 2 słupy energetyczne, czy teraz Orange przeskoczy po tych 2 słupach aby dojść do słupa B? czy umowa między dawną TP wygasła na takie praktyki stosowane aktualnie przez Orange ?

Pozdrawiam

12 ODPOW. 12
Anonim

Nie dotyczy

Światłowód słup

U nas korzystają z własnych słupów, obstawiam że u ciebie też, jeśli by korzystali ze słupów Tauron, to musieli by za to płacić, tego na pewno nie zrobią @gregorio990 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

Światłowód słup

Tylko jest pół na pół tauron i slupy oranga 

 

Przejedz sobie calą ulicę i zobacz. Bo obok robią ulicę gdzie słupy są w jednym ciągu Oranga i boję się że u mnie będzie problem i nie połoza światłowodu. 

 

Dane ulicy Stawowa 34-300 Żywiec zacznij od numeru 2 np.Nie jest to mój numer tylko przykładowy 

 

 

https://www.google.com/maps/@49.6750288,19.1829972,3a,75y,248.59h,87.37t/data=!3m7!1e1!3m5!1sUFu5st5...

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód słup

@gregorio990jeśli będzie kasa na inwestycję, to słupy postawią i cię podłączą.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

Światłowód słup

Kasa raczej jest bo obok ulice wczoraj zaczęli robić a po między tymi uliczkami jest taka ścieżka która się przechodzi na drugą.A tym bardziej że jest 25 osób zainteresowanych mam na to zebrane podpisy.....Chodzi o zainteresowanie z 25 zebranych na 35 domów jednorodzinnych.

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód słup

@gregorio990skoro prace trwają, to nie ma co się martwić o słupy, to już nie twoje zmartwienie 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

Światłowód słup

Tylko chodzi mi jak jest z tymi słupami jeżeli idą po energetyce miedziane to i tak samo pójdzie również światłowód? 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

Światłowód słup

Bardziej mnie martwi że zrobią wszyskie ulice okol a moja ulica nie zostanie zrobiona a zebrane podpisy zainteresowanych pójdą na marne.. 

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód słup


@gregorio990napisał(-a)

Tylko chodzi mi jak jest z tymi słupami jeżeli idą po energetyce miedziane to i tak samo pójdzie również światłowód? 


Jeśli miedziane idą po słupach Tauron, to być może światłowód, też tak puszczą 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

Światłowód słup

Właśnie idą 🙂 Tylko w przez 2-3 słupy trzeba będzie przejść energetyczne jak będą chcieli wykonac bezkopania.Myślisz że jakieś szanse są?