Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

Na liście było 2 opiekunów.  Nie zdążyłem zadzwonić. A tu ktoś przyjechał. Okazało się ze to jeden z tych opiekunów. Mówił troche szybko wiec dokonca nie zrozumiałem. Przyjechał z deklaracja ze sie chce bezplatne przylacze. Pytałem czy już nie trzeba dzwonić o to. A on chyba ze nie, ze tylko zeby dowiedziec sie wiecej informacji. Pytałem czy po to zeby zamowić a on chyba odpowiedział ze tak. Cóż i tak zadzwonię. Wgl pytałem go odnośnie ONTa ale gościu nic nie wie mówi ze na infolini mi powiedza. i podal ulotke z swoim numerem. Na liscie jest ta druga opiekunka i jej ulotka mysle ze lepiej dzwonic do niej bo ten jakoś nic nie wie .

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

Tak ogólnie masz rację. Jak człowiek zakręcony jak słoik uderzaj do kobietki. Mocno 3mam kciuki za pomyślne i szybkie rozwiązanie. 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

@Emill1 Takie ulotki są roznoszone w celu zainteresowania potencjalnego klienta. Są ludzie którzy mają światłowód w bloku i nawet o tym nie wiedzą. Chcesz zamówić usługę to udaj się do najbliższego salonu Orange lub zadzwoń na infolinię. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

@marder Nie chodziło mi o ulotkę tylko o to,że gościu jest zielony w temacie o niczym nie wie. Więc lepiej będzie dzwonić to tej 2 giej opiekunki, żeby więcej informacji dostać i zamówić u niej bo ten widać nic nie ogarnia. A ulotkę dał bo chciał prowizję jak zamówi się u niego ot cała historia. Oczywiście ze ulotki są po to zeby zainteresować potencjalnych klientów, jeszcze z numerem zeby u danej osoby zamówić. Nic niezwykłego


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

Obawiam się że ta druga osoba tyle wie co i on 😄


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

Jechałem akurat do miasta potem mieliśmy dzwonić a tu nagle ktoś dzwoni. Okazało się że właśnie to ta 2ga opiekunka. Pytała czy może zająć chwilę żeby posprawdzać czy dobrze ma wpisane.  pomyliła adres ten inny miał już potwierdzenie. Tata powiedział jej prawidłowy adres. Powiedziała jakie są prędkości i za jaką kwotę. Wybraliśmy do 600. Mówiła że powinni z lutym/marcem się wyrobić że będzie dzwonić jeszcze w lutym. Z tata dodaliśmy że potrzebny zewnętrzny Ont. Powiedziała że zaznaczy to że wymagany. Nawet nie trza było argumentowac. Oczywiście powiedziała że funbox i tak będzie ale jak chcemy zewnętrzny ont to nie ma problemu. Funbox 6 będzie. Zupełny luksus najpierw ten przyjechał z tą deklaracja chęci bezpłatnego przyłącza a teraz sama ona zadzwoniła i nawet nie musieliśmy sami dzwonić. Mam nadzieję że na luty się wyrobią ale nawet jeśli nie to marzec też jest ok.pytala czy mamy gdzieś indziej internet tata że tak w radiowce. Pytała czy bez problemu da się zrezygnować a tata że tak. Powiedziała żeby zrezygnować dopiero jak podłączą światłowód. a więc z radiówki zrezygnuje się dopiero jak podłączą. Jednak miałem rację ta opiekunka bardziej kumata

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

@Emill1 czyli w tym przypadku baba górą. Bo tamten koleś to naprawdę jakiś cyrk. Obg wszystko poszło zgodnie z planem czekam aż w tym marcu pochalisz się wynikami speedtestu. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

@Emill1  jak zamawiasz i dostajesz zewnętrzny ONT to i tak dostaniesz FunBoxa (taki to zestaw), podejrzewam że jeśli masz specjalnych wymagań co do routera to FB 6 w zupełności powinien Ci wystarczyć (to już zależy od indywidualnych wymagań). Oczywiście życzę jak najszybszego podłączenia i możliwości korzystania w wygód jakie daje światłowód.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

@slav72przecież wiem że funbox musi być bo to zestaw i tego nie neguje. Owszem mam specjalne wymagania. Nie mniej jak pisałem parę stron temu póki co będę używał Funbox. Dopiero za jakiś czas jak sb wyremontuje strych i tam się przeniosę to dokupię patchcord światłowodowy dłuższy pociągnę go na strych i przeniosę tam onta i dokupię mikrotika hap ac2/3 bo ten co mam model  będzie za słaby. Póki co mam inne wydatki pilniejsze więc musi wystarczyć funbox. A powiedzieć o tym że jest w zestawie i że funbox musi być opiekunka musiała więc się jej nie dziwię. Grunt że bezproblemowo poszło załatwienie Onta zewnętrznego i nawet nie musiałem wgl argumentować potrzeby. Sama nawet wspominała o własnych routerach itd. I mówiła że nie ma problemu żebym dostał zewnętrznego. Eh tak się tu na forum naczytałem a tu żadnego problemu nie było. Trzeba będzie jeszcze technikom przypomnieć jak będą dzwonić i tyle.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Światłowód podłączą sąsiadce ze słupa znajdującego się u nas, a nas nie. Da się coś z tym zrobić?

Luty wydaje się mało prawdopodobny jak jeszcze sieci nie zrobili do końca a gdzie jeszcze dokumentacja i odbiory. Sprzedawca to potrafi obiecać wszystko żeby tylko klienta złapać dlatego trzeba mieć się na baczności.