Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód na ziemi...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

Światłowód na ziemi...

@Anonim To się profesjonalnie nazywa do samodzielnego złożenia hahahah, tak jak meble z ikei XD

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód na ziemi...

@Macrolo  ten światłowód jest bardzo mocny, na cieńszym Audi TT holowałem, jak go nie łamiesz to włókno jest bezpieczne, oplot kevlarowy jest 😄

Przecież tam wszystkie elementy leżą i montaż prosty jest 😄


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19443
  • 56239
  • 763

Światłowód na ziemi...

@Macrolo same włókno jest kruche, ale otulina światłowodu jest mocna. Jak nie będzie uszkodzeń mechanicznych otuliny, to jeszcze będzie dobrze. Szkoda tylko, że tak kiepsko jest realizowane założenie światłowodu. Trochę to od końca idzie. Najpierw uchwyty na słupy, dopiero prowadzenie linii.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

Światłowód na ziemi...

@Anonim Czyli jest jeszcze jakaś szansa... Dobra jadę zrobić zwiady hhahah

 

Dokładnie..... @ketrasa 

 

@irek6311  No to co, przyjeżdżaj i montujemy XD


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

Światłowód na ziemi...

@Anonim  No to co, przyjeżdżaj i montujemy XD

Anonim

Nie dotyczy

Światłowód na ziemi...

@Macrolo  montaż to nie problem, ale pewnie linia nie podłączona i netu byś nie miał 😉

Tak na marginesie, wypadało by trochę posprzątać ten bałagan i kable na trawnik dać, na krawężnikach to kiepski pomysł 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

Światłowód na ziemi...

Uffff odetchnąłem z ulgą... SĄ! Pojechałem jakieś 300m od mojego domu i zobaczyłem taki wóz, na pace światłówd itp, jade 150 metrów dalej i są! Montują! Czyli tak jak myślałem, poro składali sobie wszystko.. Ale ulga. @Anonim  @ketrasaArtur 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

Światłowód na ziemi...

załączn


Zrzut ekranu 2020-12-9 o 13.31.31.png
Anonim

Nie dotyczy

Światłowód na ziemi...

@Macrolo  nie potrzebnie panikę siejesz, już składałem drabinę, miałem zamiar tam podjechać 😅


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 245
  • 377
  • 1

Światłowód na ziemi...

@Anonim  Ale to oni tak wszystko porozrzucali, ale wracając. Jak jechałem to co drugi słup był taki zestaw do montażu światłowodu na słupie, tak jak mówię, pewnie sobie po prostu wszystko naszykowali, ale obawiam się jeszcze bo jak widziałem to oni ciągneli za ten światłowód i gdzie nie gdzie się ocierał