Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód na nowym osiedlu.

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Światłowód na nowym osiedlu.

Cześć. Kilka miesięcy dzieli mnie od przeprowadzki do nowo wybudowanego bloku na już istniejącym osiedlu 83-200 Starogard gdański, ul. Powstańców Warszawskich os. Green Park. Z tego co wiem łącze światłowodowe zapewnia na tym osiedlu firma GeckoNet. Szukam odpowiedzi na pytanie czy jest tam szansa na tych światłowodach doprowadzenie Orange? Gdzie mogę uzyskać taką informację? Pozdrawiam.

 

 

______________

*Temat przeniesiony z działu "szukam oferty" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Światłowód na nowym osiedlu.

@croveanz tego co wiem to na dzis orange nie swiadczy na tych budynkach uslugi ftth i tez nie ma na najblizszy czas planów.

tak jak zawsze (no dobra przewaznie) orange podlaczy sie na sam koniec 😀

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Światłowód na nowym osiedlu.

@crovean taką informację uzyskasz dzwoniąc na infolinię 510 100 100 lub pisząc na czacie:

https://www.orange.pl/view/kontakt

 

Wygląda, że firma GeckoNet realizowała inwestycję z własnych środków, nie w projekcie POPC, wiec nie musi udostępniać swoich łączy światłowodowych dla konkurencji. Pytanie, czy mają z Orange podpisaną umowę na udostępnienie światłowodu, ale tego dowiesz się na infolinii lub czacie lub dzwoniąc do firmy GeckoNet:

https://geckonet.pl/kontakt


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Światłowód na nowym osiedlu.

@crovean sprawdziłem, firma GeckoNet nie ma podpisanej umowy z Orange, więc na ich światłowodzie Orange nie może świadczyć usług. To jest inwestycja ze środków własnych, więc nie muszą udostępniać swoich łączy.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Światłowód na nowym osiedlu.

@ketrasaArturwewnatrz budynku siec moze należeć do dewelopera a nie operatora. a dosyl do budynku moze doprowadzic kazdy operator.
@croveanten blok stoi juz czy dopiero w budowie. ma jakis nr dzialki, budynku?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Światłowód na nowym osiedlu.

@PARANOJA Akurat ten blok, nr 4 będzie oddany w wakacje br. Natomiast na osiedlu są już wybodowane bloki nr 1, 3, 5 bodajże.

 

Czyli rozumiem, że generalnie nie muszą, ale jakaś tam szansa na udostępnienie łączy jest?

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Światłowód na nowym osiedlu.

@croveanz tego co wiem to na dzis orange nie swiadczy na tych budynkach uslugi ftth i tez nie ma na najblizszy czas planów.

tak jak zawsze (no dobra przewaznie) orange podlaczy sie na sam koniec 😀