Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód już niedługo! I to już w ciągu 30 dni powinien być dostępny pod Twoim adresem.

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 40
  • 82
  • 1

Światłowód już niedługo! I to już w ciągu 30 dni powinien być dostępny pod Twoim adresem.

 


@PARANOJAnapisał(-a)

@Jeziorkonapisał(-a)

Jak sprawdzić date przez tą stronę ?

Wpisałem  adres i pokazuje legenda że jest dostępny. 


na tej stronie to jakieś fantazje się pojawiają.
najlepiej weryfikować u operatora.
SI publikuje adresy swoje i podaje daty uruchomienia i to właściwie się pokrywa w rzeczywistości. 
po prostu trzeba brać poprawkę czasem 2-3 dni w jedną bądź drugą stronę


To fakt, na tej stronie ostatni termin jaki był podany to 31.12.2023, a teraz zmienili na 31.07.2023, więc oni raczej zaokrąglają bardzo daty i nie są one dokładnie, a na stronie inwestora jest wpisana data 18.07.2023, więc tą datą najbardziej można się sugerować +/-. Gdy ma się internet po miedźi strasznie słaby, to się czeka strasznie na ten światłowód, tym bardziej jak jest on potrzebny po części do pracy.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 84
  • 252
  • 0

Światłowód już niedługo! I to już w ciągu 30 dni powinien być dostępny pod Twoim adresem.

Ja mam LTE i dosyć niedaleko do BTS. Prędkości około 200mb/s ale co z tego jak wideokonferencje przycina czasami no i ping w grach 😉


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2083
  • 11725
  • 52

Światłowód już niedługo! I to już w ciągu 30 dni powinien być dostępny pod Twoim adresem.

@Jeziorko mam tylko pobieranie 60Mb/s I video rozmowy są poprawne, nic nie przycina, pomimo że wysyłanie 6 Mb/s max, wcześniej było 120/ 10 Mb/s , więc pewnie utraty pakietów masz i dlatego przycinalo 😎


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 40
  • 82
  • 1

Światłowód już niedługo! I to już w ciągu 30 dni powinien być dostępny pod Twoim adresem.


@Jeziorkonapisał(-a)

Ja mam LTE i dosyć niedaleko do BTS. Prędkości około 200mb/s ale co z tego jak wideokonferencje przycina czasami no i ping w grach 😉


Kiedyś również miałem LTE, bo pod moim adresem była jedynie Neostrada do 10mb/s... ale to była tragedia. Na początku miałem od Play, to pingi w grach po 100, potem T-Mobile trochę lepiej, ale limity GB znikały szybciej niż pieniądze z konta. Nie ma to jak stałe łącze po kablu... dlatego czekam na ten Orange Światłowód, mam nadzieje, że we Wtorek już wszystko będzie wiadomo.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 84
  • 252
  • 0

Światłowód już niedługo! I to już w ciągu 30 dni powinien być dostępny pod Twoim adresem.

Mam prędkości nawet i 200mb/s ale pingi w grach to dramat.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 40
  • 82
  • 1

Światłowód już niedługo! I to już w ciągu 30 dni powinien być dostępny pod Twoim adresem.

Z takich ciekawostek... bo wiem, że jest tutaj sporo osób zainteresowanych, którym również podłączenia światłowodu zapewnia firma Światłodowe Inwestycje - Wczoraj, a dokładnie 14.07.2023 została zaktualizowana baza adresów na stronie s-i.pl (Plany krótkoterminowe) dla których w okresie do 30 dni planowane jest rozpoczęcie świadczenia usług Bitstream Access, Usług Specjalizowanych oraz Local Loop Unbundling. Zostało z niej usunięte sporo adresów, między innymi mój adres, co może świadczyć o tym, że jest już na etapie wdrażania przez operatora czyt. Orange i data 18.07.2023 jest  bardzo możliwą datą startu świadczenia usług.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 84
  • 252
  • 0

Światłowód już niedługo! I to już w ciągu 30 dni powinien być dostępny pod Twoim adresem.

Mój adres też zniknął.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 84
  • 252
  • 0

Światłowód już niedługo! I to już w ciągu 30 dni powinien być dostępny pod Twoim adresem.

Dziś 18 lipca ( termin ze strony si) i miałem kontakt z Orange i wysłana została do mnie oferta. Max to 1 GB i nie mogę mieć pro 2 pomimo tego, że gościu który montował splitery powiedział że pro 2.0 będzie.

 

Na stronie Orange po wpisaniu adresu dalej widzę komunikat, że w ciągu 30 dni itd.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2088
  • 7670
  • 31

Światłowód już niedługo! I to już w ciągu 30 dni powinien być dostępny pod Twoim adresem.

jak jest 1Gb, to te 2 też jednak mogą być, jak nie w ciągu 30 dni, to potem się pojawią i przemigrujesz, nawet po instalacji. Na razie widzisz ofertę podstawową. Coś tak czuję, bo przecież nie wiem na pewno.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 40
  • 82
  • 1

Światłowód już niedługo! I to już w ciągu 30 dni powinien być dostępny pod Twoim adresem.


@Jeziorkonapisał(-a)

Dziś 18 lipca ( termin ze strony si) i miałem kontakt z Orange i wysłana została do mnie oferta. Max to 1 GB i nie mogę mieć pro 2 pomimo tego, że gościu który montował splitery powiedział że pro 2.0 będzie.

 

Na stronie Orange po wpisaniu adresu dalej widzę komunikat, że w ciągu 30 dni itd.


U mnie zero kontaktu ze strony Orange i brak jakiejkolwiek informacji. Co dokładnie Ci powiedzieli? Kontakt email czy telefoniczny? Jak możesz, to podeślij na PW z jakiego miasta jesteś i jaka ulica, bo może to samo miasto mamy, to chociaż będę wiedział, gdzie cokolwiek robią.