Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód Orange w Ursus Gołąbki - niby jest ale go nie ma


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 10
  • 0

Światłowód Orange w Ursus Gołąbki - niby jest ale go nie ma

Witam,

 

Czy istnieje miejsce, w którym można sprawdzić rzeczywistą dostępność światłowodu Orange?

Pytam gdyż sprawa ze światłowodem Orange na osiedlu Gołąbki w dzielnicy Ursus jest przynajmniej dziwna.

Otóż od kwietnia 2019 na osiedlu budowany był światłowód Orange. W końcu po wielu miesiącach tuż przed końcem roku 2019 inwestycja została zakończona. Tak przynajmniej twierdzili panowie z TELTECH, którzy zapytani powiedzieli mi, że właśnie robią odbiory z Orange (koniec grudnia).

Na początku stycznia 2020 na słupach pojawiły się plakaty Orange z informacją, że światłowód już tu jest. Jest podany kontakt do Doradcy Handlowego Orange.

I tutaj pojawia się problem. Zadzwoniłem pod wskazany numer i pan stwierdził, że w mojej lokalizacji nie ma światłowodu. Podał mi stronę internetową, na której on to sprawdza: https://wyszukiwarka.uke.gov.pl

Sprawdziłem sobie wszystkie ulice na osiedlu Gołąbki i według tej wyszukiwarki światłowodu tutaj nie ma.

Sprawdzając na stronie orange.pl też mam takie wyniki.

 

Dlatego właśnie szukam kogoś kto pomoże mi to rzetelnie zweryfikować.

23 ODPOW. 23

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Światłowód Orange w Ursus Gołąbki - niby jest ale go nie ma

@juchim sprawdź jeszcze w najbliższym salonie w Twojej okolicy:

https://salony.orange.pl/

Może coś więcej wiedzą na temat światłowodu lokalnego.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 10
  • 0

Światłowód Orange w Ursus Gołąbki - niby jest ale go nie ma

Dzięki tak właśnie zrobię.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Światłowód Orange w Ursus Gołąbki - niby jest ale go nie ma

@juchim jak masz możliwość, to dobrze też jest utrzymywać kontakt z wykonawcą. Na podstawie informacji wykonawcy będzie łatwiej rozmawiać z Orange w sprawie światłowodu.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 10
  • 0

Światłowód Orange w Ursus Gołąbki - niby jest ale go nie ma

Niestety kontaktu nie mam. Rozmawiałem z wykonawcą, a właściwie z panami układającymi / montującymi światłowody, gdy byli fizycznie na miejscu. Ale teraz dla nich inwestycja się skończyła i już ich u siebie na osiedlu spotkać nie mogę.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Światłowód Orange w Ursus Gołąbki - niby jest ale go nie ma

@juchim szkoda, no ale cóż, próbuj w salonie i daj znać jak poszło. Najlepiej jak by to był salon firmowy, nie partnerski Emotikon: Mrugający


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Światłowód Orange w Ursus Gołąbki - niby jest ale go nie ma

 

Na początku stycznia 2020 na słupach pojawiły się plakaty Orange z informacją, że światłowód już tu jest. Jest podany kontakt do Doradcy Handlowego Orange.

I tutaj pojawia się problem. Zadzwoniłem pod wskazany numer i pan stwierdził, że w mojej lokalizacji nie ma światłowodu. Podał mi stronę internetową, na której on to sprawdza: https://wyszukiwarka.uke.gov.pl

 

 

jakiś dziwny handlowiec skoro weryfikacje robi na stronie UKE Emotikon: Język
zamiast w systemach sprzedazowych OPL


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Światłowód Orange w Ursus Gołąbki - niby jest ale go nie ma

@juchimCześć. A możesz podać jakiś przykładowy adres? Ulica, numer mieszkania? (przy udziale kontaktu na PW)


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 10
  • 0

Światłowód Orange w Ursus Gołąbki - niby jest ale go nie ma

jasne.

To jest osiedle domków więc nie ma numerów mieszkania.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 10
  • 0

Światłowód Orange w Ursus Gołąbki - niby jest ale go nie ma

Też odniosłem takie wrażenie. Niestety konsultant na infolinii nie był w stanie mi pomóc. Jedyne co mi zostaje to udać się do salonu firmowego ale też nie pokładam wielkich nadziei na to, że dowiem się czegoś konkretnego tam.