Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód - Olewanie domów jednorodzinnych w Radomiu i nie tylko


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Światłowód - Olewanie domów jednorodzinnych w Radomiu i nie tylko

Ja się już nie łudzę. Powoli przechodzę na internet LTE mobilny.  Orange przede wszystkim obchodzą nowe zabudowania. Ale byłem wściekły gdy w dość starym bloku pojawił się orange światłowód 300 mb/s. Po prostu albo trzeba się wyprowadzać lub po prostu czekać aż do śmierci. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Światłowód - Olewanie domów jednorodzinnych w Radomiu i nie tylko

@polishwolf97@DanielAKMSW Radomiu światło oferują Orange, Vectra, UNITEL-MEDIA SP. Z O.O., GIGA KOMPUTER ILONA SKUPIEŃ dla firm natomiast jeszcze ATM S.A., EXATEL S.A., POLSKIE SIECI ELEKTROENERGETYCZNE S.A., NAUKOWA I AKADEMICKA SIEĆ KOMPUTEROWA
PS należy jednak pamiętać że firmy kładą tam gdzie im się to opłaca jak np ulica ma 50 domów a tylko 2 osoby są zainteresowane to ulica jest omijana lub przechodzi na niszy priorytet inwestycji. Oraz jeśli np był robiony chodnik asfalt czy coś obowiązuje gwarancja na np 5 lat jeśli ze środków UE i wtedy nie można kopać więc inwestycja się odkłada w czasie.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Światłowód - Olewanie domów jednorodzinnych w Radomiu i nie tylko

Dlatego podjąłem decyzję o tym, że niech moi rodzice się męczą z internetem (my jesteśmy jeszcze w netia, żeby nie przepłacać i nie mieć dodatkowych zbędnych urządzeń) a ja natomiast przechodzę na internet mobilny LTE. Może to nie działa tak sprawnie czasami, ale muszę coś zrobić żeby mieć choćby o 10 mb/s więcej.