Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

przedłużenie umowy światłowód


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

przedłużenie umowy światłowód

No niestety, dlatego dobrze sprawdzić umowę, bo tam są takie zapisy. Pogadaj na czacie z konsultantem, bo musisz szybko podjąć decyzję. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 59
  • 0

przedłużenie umowy światłowód

Pani na czacie twierdzi że to błąd systemu, a ta wczorajsza umowa na czas nie określony za 89,99zł idzie kurierem do mnie.

 

To po co oni piszą 300zł jak niby błąd ? A jak nie będzie to błąd ?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

przedłużenie umowy światłowód

może jest gdzieś jakiś zapis małym druczkiem w umowie...

umowy są specjalnie takie długie aby zniechęcić klientów do ich czytania 😉


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 59
  • 0

przedłużenie umowy światłowód

A było tak że ktoś tyle płacił za internet ?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2081
  • 7657
  • 31

przedłużenie umowy światłowód

To jest jakiś stan przejściowy związany z końcem okresu umowy i jeszcze niezdefiniowanymi parametrami nowej umowy, że tak to niefachowo określę. Nie znam szczegółów systemu (bo skąd?) ale można to wytłumaczyć tym, że opłata abonamentowa jest naliczana z góry na następny miesiąc, a system sięgając w kolejny miesiąc nie widzi w nim jeszcze promocji przyznanych na nową umowę, więc sięga do cennika bezpromocyjnego. Na pewno któryś z forumowiczów, tych z grupy "pracuję w orange", by to fachowo objaśnił, ale pewnie zagonieni są i nie zaglądają na forum. Też miałem podobnie niedawno, około daty odnowienia umowy samoodnawialnej APU na neostradę. Jest mój wątek na ten temat - patrz ostatni post: https://nasz.orange.pl/t5/Internet-domowy/Odnawianie-Neostrady-co-p%C3%B3%C5%82-roku/td-p/229000/pag...


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

przedłużenie umowy światłowód

Raczej nie błąd. Jeśli to jest stara umowa, to kowota abonamentu po okresie promocyjnym może być wyższa. Zobaczymy jak przyjdzie Ci nowa umowa, bo z tego co napisałaś idzie kurierem. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 59
  • 0

przedłużenie umowy światłowód

Już mam e-mail od DPD że mają nadaną przesyłkę dla mnie, więc pewnie jutro lub w poniedziałek przywiezie aneks do umowy.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

przedłużenie umowy światłowód

@MajaF , umowa na czas nieokreślony ??


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 59
  • 0

przedłużenie umowy światłowód

Tak, umowa na czas nie określony 1Gb za 89,99zł


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 59
  • 0

przedłużenie umowy światłowód

Dziś był kurier DPD podpisałam aneks do umowy na internet 1Gb za 89,99zł na czas nie określony. Rozpoczęcie świadczenia usługi: 26.11.2020

Promocja mini światłowód 3/19