Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zakończenie umowy.

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Zakończenie umowy.

witam kończy mi się umowa na Neostrada za 39,99 zł  30 listopada 2018 roku czy jak pojadę do salonu Orange to mogę ja przedłużyć na 1 miesiąc czyli chce przedłużyć do 28 grudnia 2018 roku ???? mogę tak

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Zakończenie umowy.

Nie możesz na miesiąc przedłużyć. 

Sprawdz co za dzieje się z Twoja umowa po tych 24mc.

Są dwie opcje:

- apu czyli umowa odnawia się na 6mc na tych samych warunkach

- wchodzisz na warunki poza promocyjne czyli umowa na czas nieokreślony  (drogo to wychodzi).

 

ROzwiazaniem moze byc np  podpisanie umowy na czas nieokreslony 59zl jeżeli na linii utrzymaniowej. Na linii telefonicznej to 10zl taniej (jeżeli dobrze pamietam).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

19 ODPOW. 19

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Zakończenie umowy.

Nie możesz na miesiąc przedłużyć. 

Sprawdz co za dzieje się z Twoja umowa po tych 24mc.

Są dwie opcje:

- apu czyli umowa odnawia się na 6mc na tych samych warunkach

- wchodzisz na warunki poza promocyjne czyli umowa na czas nieokreślony  (drogo to wychodzi).

 

ROzwiazaniem moze byc np  podpisanie umowy na czas nieokreslony 59zl jeżeli na linii utrzymaniowej. Na linii telefonicznej to 10zl taniej (jeżeli dobrze pamietam).


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Zakończenie umowy.

Witam bo ten dylemat jest taki że na Neostradę konczy mi się 31-11-2018 roku a abonament wspólny plan  czyli mam 2 karty SIM Koczy mi się 28 grudnia 2018 roku. I tak chce przejść na Orange love i najlepiej by pasowało to wszystko zrobić przed świętami bo pewnie by były promocje swiateczne.?? A najpoznien kiedy muszę pojsc do salonu żeby przekształcić na Orange love mogę 1 tydzień przed wygaśnięciem umowy na neostrade ??bo jak nie zmienię umowy na Neostradę to automatycznie przedłuża mi" na czas okesokreś 6 miesięcy" tak pisze w umowie.i tak sobie myslalem że jak mi przedluza na te 6 miesięcy to mogę po miesiącu zmienić umowe na ten love Orange.przepraszam że tak zaplotalem ale chciałbym wszystko to zrobić np : żebym miał od 28 grudnia 2018 roku.pozdr


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Zakończenie umowy.

Zasady migracji mogą się zmienić. Lepiej to zrobić do końca listopada. Na święta są zwykle tańsze zestawy urządzeń. Ofertowo rzadko kiedyś bywa coś extra.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Zakończenie umowy.

Kolego mi w salonie pan zaproponował oferta Orange love czyli internet domowy+ telefon stacjonarny+telewizję+ abonament komórkowy=99zl i do tego chce wzionsc jeszcze 2 katy sim na abonament.tylko kiedy to bede miał aktywowane


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Zakończenie umowy.

Obecnie wszystko wchodzi z nowym okresem rozliczeniowym.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Zakończenie umowy.

A nie przeszkadza że mam  umowę na na Open wspólny LTE  do końca grudnia a na Neostradę do końca listopada.czyli rozumieć oferta będzie liczona od 1 grudnia a nie zapłacę kary że zmieniam umowę 1 miesiąc przed zakończeniem abonament na te karty sim


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Zakończenie umowy.

To zależy od uzgodnienia ze sprzedawcą. Powinno przejść jednocześnie bo na obu usług jest opcja na przedłużenie. Umowa na Love to jedna. Jak przedłużysz umowe na reszte komórek, powinna być jedna data. W ogólności jest to do zrobienia - po szczegóły kontaktuj się z jakimś sprzedawcą.

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Zakończenie umowy.

@Grzesiek81 na love możesz zmigrowac nr w każdej chwili praktycznie. Najlepiej zmigruj nr do love na 1-2 dni przed kolejnym okresem rozliczeniowym. Bardziej chodzi tu o nr dodatkowy. Jeżeli zależy Ci na nowych urządzeniach np telefonach to poczekaj jeszcze kilka dni  🙂


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Zakończenie umowy.

Czyli okres rozliczenia jest np.od 1 do 31 czyli ciężko będzie tak zrobić jedynie soboty mam wolne a tak pracuję czyli 24 listopada (sobota)musiał bym pójść do Orange salonu i tak zrobić a o co chodzi z tymi telefonami co za pare dni będzie nowa oferta na telefony.i nie bedzie za późno przejścia do love