Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wysoki pingi w grach - rozwiazanie? czy zmiana operatora?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Wysoki pingi w grach - rozwiazanie? czy zmiana operatora?

Witam

 

temat pewnie wielokrotnie walkowany (kiedys stabilny 45-55 ping we wszystkich grach) dzis 80+ i praktycznie brak mozliwosci komfortowej rozgrywki... Zostal mi miesiac do decyzji czy przedluzyc umowe czy probowac lokalnego dostawcy, moze cos mi umknelo od ostatniego czasu gdy przegladalem tematy zwiazane z telia.net itp i pojawilo sie jakies rozwiazanie problemu? moze orange cos planuje? bo w obecnej sytuacji chyba nie ma co sie pchac i przedluzac umowy po to aby grac z pingiem 90...

 

Pozdrawiam

 

2 ODPOW. 2
Anonim

Nie dotyczy

Wysoki pingi w grach - rozwiazanie? czy zmiana operatora?

Jeśli Twoim priorytetem są gry, to z góry Ci niestety muszę powiedzieć, że Orange nie będzie dobrym wyborem. Przynajmniej na ten moment, mam nadzieję, że coś się zmieni do czerwca. Jeśli masz światłowód - popatrz na BSA od innych dostawców, a w przypadku miedzi nie wiem jak obecnie wygląda sytuacja z BSA właśnie. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wysoki pingi w grach - rozwiazanie? czy zmiana operatora?

@Miksiorek możesz porównać jak działa konkurencja u sąsiadów jeśli masz taką możliwość i porównać ze swoim łączem. Łatwiej dokonać wyboru i umowę podpisać na taką usługę, która najbardziej będzie odpowiadała Twoim potrzebom.

@Anonim nie wiem, czy pod miedź da się jeszcze podłączyć. Już były zapowiedzi nieinwestowania w miedź, wiec ten sposób dostępu do internetu według mnie jest na wymarciu.