Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usługi i promocje


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

Usługi i promocje

Witam,

obecnie posiadam w orange telefon stacjonarny oraz internet stacjonarny, umowa na internet była przedłużana bodajże w tamtym roku, jednak nie pamiętam kiedy dokładnie - jakoś w okolicach wakacji (heh, co było głupotą, patrząc na to, że internet od paru lat działa tylko gorzej orange <3). Za usługi płacę łącznie lekko ponad 80 złotych, co wydaje mi się trochę wysoką kwotą, jak na jakość świadczonych usług i fakt, że są to zapewne najtańsze z możliwych usług, bo te droższe nie działają. Ostatnimi czasy zauważyłem superhipermega oferty z orange, polegające na łączeniu usług, np: orange tv 91 kanałów, orange światłowód (100Mb) oraz telefon (chyba stacjonarny? oczywiście super darmowe rozmowy) za 69zł pierwszy rok oraz 99,9zł. Usługi dużo lepsze (posiadam podstawową telewizję, internet do 10Mb, który działa z prędkością uwaga 2Mb (gdzie w domach w zasięgu kilkuset metrów potrafi działać parę MB (witamy w orange XXI w. światłowody milion MB)), a opłaca miesięczna wychodzi bodajże 3 złote większa niż ja płacę obecnie. Śmiesze, ale co poradzić. Zastanawiam się nad orange tv, jednak swego czasu (a było to grubych pare/kilka lat temu) działanie telewizji było niemożliwe z racji braku zasięgu=zbyt dużej odległości liveboxa od telewizora. Czy po tych kilku latach coś w tej kwestii mogło się zmienić i usługa działałaby dobrze? Rozważam również przejście do orange energia. Tylko pytanie pojawia się tutaj, czy dodanie którejś z ofert (bo ostawiam, że jakieś zniżki są od 3 usług)  w ogóle coś mi da? Bo człowiek się zastanawia, a tutaj okaże się, że żeby połączyć usługi, to musisz mieć światłowody albo internet 80mb (który swoją drogą jest tańszy od mojego 10mb a tak naprawdę 2 mb).

 

 

 

Pozdrawiam

2 ODPOW. 2
Anonim

Nie dotyczy

Usługi i promocje

@Atraud1 Zobacz jakie zmiany po 10 lutego Orange Love


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

Usługi i promocje

To byłoby coś sensownego. Czy wiadomo, jak w tej ofercie wyglądałaby sprawa z przenoszeniem numeru z innej sieci? I czy wiadomo coś w sprawie ceny za to wszystko? W grę oczywiście wchodzą tylko 'najsałbsze' usługi, bo inne fizycznie pewnie dalej nie są możliwe.

 

 

@edit Gdybym korzystał z telewizji, to pewnie potrzebny byłby livebox albo po prostu zmiana routera? Jeżeli tak, to czy mogłoby to usprawnić internet? Czy raczej nic to nie powinno zmienić? Znajomy, który mieszka może 200m dalej używa liveboxa, a jego internet działa kilkukrotnie szybciej niż mój.