Nie można wyświetlić tego widżeta.

TV Thomson za przedłużenie umowy

Highlighted

Poziom 6, Poszukiwacz
  • 1
  • 1
  • 0

17  grudnia 2019 przedłużyłem umowę w ramach przejścia na Orange Światłowód i obiecano mi telewizor Thomson 32 cale w ramach "nagrody" za 1zł.

Do dzisiaj (20 marca 2020) nie otrzymałem telewizora pomimo wielkorotnych próśb o przyspieszenie sprawy, składanych reklamacji i zgloszeń. Podobno conajmniej dwukrotnie telewizor byl juz do dmnie wysylany ale jakoś nigdy firma kurierska nie kontaktowała się ze mną ws. przesyłki.

Ponadto, pod koniec stycznia 2020 otrzymałem od Orange tajemnicze 1zł przekazem pocztowym bez słowa informacji za co jest ten hojny prezent. Zakładm, że jest to zwrot kosztów jakie poniósłbym, gdybym otrzymał telewizor (którego przecież nie otrzymałem) więc to kompletnie nie miało sensu.

Sytuacja na teraz wygląda tak, że regulrnie co kilka dni składam reklamację i ponaglenie do zaległego zobowiązania ze strony Orange - na razie z marnym skutkiem.

Zastanawiam się, czy tak samo jak Orange zachowuje się w stosunku do mnie nie zachować się w stosunku do Orange i nie zaplacic w terminie za moje rachunki za usługi mobilne i stacjonarne.

Co szanowne Orange na to??

1 ODPOWIEDŹ 1
Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 5440
  • 9801
  • 144

No tak, znowu klient na przegranej pozycji. Ma obiecane, ale nie może skorzystać.

@mcies2 podejrzewam, że jak nie zapłacisz rachunku, to Orange skutecznie z Ciebie ściągnie należność, np. po przez blokowanie usług lub wciągniecie do rejestru dłużników.

Pewnie się sprzęt skończył i temu obecnie takie problemy. Zaproponuj w następnej reklamacji alternatywna propozycję, skoro obecnej nie mogą spełnić.