Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Smart Plan LTE tylko SIM-przedłuzenie umowy


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Smart Plan LTE tylko SIM-przedłuzenie umowy

Witam chce przedłuzyc umowe i chce wybrac oferte Smart Plan LTE tylko SIM. Posiadam rownież telefon stacjonarny w orange i mam pytanie czy abonament faktycznie po znizkach bedzie wynosił przez dwa lata 29,99zł ?

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Smart Plan LTE tylko SIM-przedłuzenie umowy

Zależy jaką opcję wybierzesz. Jedną z możliwych jest taka opcja.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Smart Plan LTE tylko SIM-przedłuzenie umowy

Tą z spotfity premium 20gb internetu przez 3 miesiace i zaznaczam ze mam usługi mobilne. Jak przechodze dalej wyskakuje ze bede płacił 59,99 ale pokazuje sie niby nizej ze bede miał znizke 30 z orange open ale jaka mam gwarancje jezeli nie ma tego w umowie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Smart Plan LTE tylko SIM-przedłuzenie umowy

Zniżka będzie jak będziesz miał usługę stacjonarną.
Poszukaj informacji o Orange Open Extra na stronie www.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Smart Plan LTE tylko SIM-przedłuzenie umowy

A mam jakas gwarancje ze sie z tego nie rozmyśla ? Lub jak zmienie abonament stacjonarny za rok na niższy że  mi nie zabiorą zniżki ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Smart Plan LTE tylko SIM-przedłuzenie umowy

1) moim zdaniem tu już przepisy kodeksu cywilnego działają odnoście utraty praw nabytych (same zasady nie regulują tej kwestii)
2) obecnie zmiana planu stacjonarnego (poza ew. skorzystaniem z czasowego zawieszenia linii) nie zmienia nic w rabatach - jak będzie za rok - gwarancji nie masz.
Anonim

Nie dotyczy

Smart Plan LTE tylko SIM-przedłuzenie umowy

@pk_90 Tutaj możesz sobie wszystko sprawdzić i przeczytać regulaminy: http://www.orange.pl/indyw_oferta_laczona.phtml