Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Skończyła się umowa 11 dni ...??


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Skończyła się umowa 11 dni ...??

Witam, skończyła mi się umowa 11 dni temu . Ale nikt nie pofatygował się by zadzwonić do mnie choćbym z kiepską ofertą!! Dlaczego tak nie kochacie długoletnich klientów by nie nazwać się weteranem? Ta sytuacja jest bardzo dziwna. W sumie  zamierzam napisać wypowiedzenie z braku kontaktu i zainteresowania klientem.

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Skończyła się umowa 11 dni ...??

A masz wyrażoną zgodę na kontakt marketingowy?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Skończyła się umowa 11 dni ...??

Zgody.jpg


Zespół Nasz Orange
  • 2889
  • 10771
  • 64

Skończyła się umowa 11 dni ...??

W danych kontaktowych masz podany numer? Zadzwoń pod nasz numer 801 234 567 (koszt zgodny z cennikiem), a znajdziemy zapewne dla Ciebie dobrą ofertę. Dzięki że jesteś z nami Emotikon: Szczęśliwy

 

Odpowiedź do wypowiedzi niżej: dalifan postaram się Ci pomóc w Twoim wątku.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

Skończyła się umowa 11 dni ...??

Nie fatyguj się. Ja zadzwoniłem, nawet trzy razy i uzyskałem tyle że muszą rozeznać moją sytuację i oddzwonią maksymalnie do 20 minut. I co? I nic. Nikt nie oddzwonił. Podobnie było w salonie Orange w Serenadzie w Krakowie. Uzgodnilem warunki przedłuzenia umowy i miałem oczekiwac na telefon w sprawie sprzetu który zamówiłem - chwilowo niedostępny. Mineło dwa tygodnie i nic. Totalny olew. Mam od wielu lat 3 komórki, stacjonarny oraz internet. Jak widać taki klient nic nie znaczy. Z roku na rok jakość obusługi coraz gorsza


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Skończyła się umowa 11 dni ...??

Witam, ja mam szczerze dość czekania więc wycofałem wszystkie zgody i przenoszę numer. Jak to mówia złota kurka idzie dalej. Tam gdzie dostala to co chciała. Czas się skończył.